Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Robiliście kiedys zakupy spozywcze online

Polecane posty

Do tej pory to bardziej kosmetyki, ubrania zamawiałam online. A odkąd w Warszawie i okolicach zaczęło działać Anabru to i spożywcze zakupy zamawiam z dostawą do domu. Ile czasu się zaoszczędza, nie muszę dźwigać, dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię praktycznie cały czas. Zamawiam spożywkę on line na Barbora.pl, nie tylko jedzenie, zamawiam też picie, kosmetyki i wszystko dla moich zwierzaków. Mają fajną ofertę i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby coś nie dojechało. Pakują w ekologiczne papierowe torby, więc to też plus. Na terenie Łodzi bez problemu wszędzie mają zasięg dostawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet zakupy spożywcze robie online. Ostatnio od kilku miesięcy we Wrocławiu działa sklep barbora.pl. Dostarczają zakupy nawet tego samego dnia i to również w weekendy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam ostatnio, w Krakowie też dostarczają, więc skorzystałam z kuponu zniżkowego na pierwsze zakupy w barborze. Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałam z auchan, tesco, frisco i było ok, ale ten Jokr mnie zaciekawił. Dzieki za uświadomienie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również takie codzienne czy raczej tygodniowe zakupy do domu robię online w Barborze. U nas w trójmieście nie ma problemów z dostawami, zawsze mam dostawę tego samego dnia, dostawca przyjeżdża o umówionej godzinie. To bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla osoby bez auta, nie wiem jak bym miała dźwigać te zakupy do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszędzie, ale ja z Łodzi to dostałam kod rabatowy na 25 złotych na pierwsze zakupy. Do tego zawsze zaglądam w pierwszej kolejności do zakładki promocje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też od niedawna zamawiam Barbora. Dowiozą praktycznie na całym terenie Łodzi. Dla mnie najważniejsze że mają dużo promocji, praktycznie co tydzień nowe i bardzo duży asortyment. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×