Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy bardzo inteligentny i utalentowany mężczyzna może zakochać się w głupszej?

Polecane posty

Gość gość
baba jest baba - obwarzanek do zapchania i tyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałem niedwno jakiś program o tesli i edisonie i musze przyznac że ich finansici wydooopcyli bez mydełka. obecnie dzieja sie podobne rzeczy i moim zdaniem czas najwyższy to zmienic. najlepiej gdyby inteligentni i zdolni męzczyźni poswiecili sie dla przyszłości i przesytali korzystac ze swoich talentów. chyba ze chcą dalej dokarmiać klike bezproduktywnych pasożytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie w palenie miesci żeby nainteligentniejsze jednostki były manipulowane psychicznie przez grubasów z cygarami zamiast koootasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni nie pełnią zadnej funkcji do niczego sie nie przydadzą. pies srał ich kase. niech se ją kooorfy opatentuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 2020 będe startował w wyborach prezydenckich. jezeli wygram to stawiam wszystkim docentom karnet do burdelu i darmowe posiłki w agrogospodarstwie. głosujta na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile oczywiście ich odkrycia przyczynią sie w perspektywie do podwyzszenia standardów zycia społecznego a nie za to że sprzedadzą sie jakims kooorfom korporacyjnym. to koooorfy sie sprzedaja . a ja kooorfom kooref sponsorował nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge ich jedynie opodatkować lub z automatu przejmowac na własnosc ich odkrycia. a nie tak że se tu beda studiowali sprzedawali sie na zachodzie a potem pisali na forach że polska to gooofniany kraj jest. wypiertalalc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×