Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klatra

Szczytowanie

Polecane posty

Gość Klatra

Witam drogie Panie. Mam problem.. A zatem. Przez kilka lat mojego współżycia nie bylam w stanie szczytowac. Pewnego razu moj partner wsunal i palca w pupe - po kilku minutach doszlam. Pozniej probowalismy roznych tego typu sposobow aby sprawdzic jaka jest regula tego. Jednak tylko gdy on ma czlonka w pochwie i palec w pupie - sie udaje. Dlaczego ? Czy jest tu ktos kto tez tak mial? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie, w czasie seksu stosuje wibrator analny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zastanawialas sie nigdy dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona ma identycznie. "Normalnie" muszę długo się na męczyć a kiedy dodatkowo stymulowane ma tamto wejście orgazm ma niemal po kilku chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Piter21- nie przeszkadza to Tobie? Mnie to po prostu wydaje sie dziwne i troche wstydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
to nie jest dziwne po prostu masz tam swoj punkt G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Cooliberek- gdybym miala tam punkt G to wydaje mi sie ,ze tak jak inne bym dochodzila poprzez seks analny - a tak nie dojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nie powiem ci dokładnie jak to jest , myslalam że to jest mit alee ja sama mialam kiedyś podobnie ale tylko raz. Ja mam w innym miejscu swoj punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Może przez stymulacje masz tylko orgazmy jednego i drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie nazywa orgazm wewnatrz jelitowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Cooliberek - sama tego rozgryzc nie moge ;/ poprzez zwykly seks nie dojde, przez analny nie dojde. Tylko w polaczeniu , dziwna sprawa. Dlatego napisalam tutaj, moze ktos ma tak i wie dlaczego. Czesto sie zastanawiam gdybym miala innego partnera - to jakbym mu o tym powiedziala. Czekalabym raczej az sam to odkryje , bo dla mnie to krepujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Czytalam duzo o tym wszystkim na forach , wiem ze to orgazm lechtaczkowy - bo po nim nie moze mnie nawet partner tam dotknac, bo lechtaczka jest wrazliwa na jakikolwiek dotyk -Panie wiedza o czym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klatra dziś A dlaczego ma przeszkadzać, jeśli to ją podnieca? Nie uważam tego za coś złego czy nieodpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Piter21- po prostu kiedy próbowałam znalezc cokolwiek na forach na ten temat ,to spotykalam sie z roznymi wypowiedziami mezczyzn typu : fuuuj ,to obrzydliwe itp. Stad moze moje krepujace podejscie do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klatra dziś Nie wiem co w tym jest obrzydliwego, a takie wypowiedzi mężczyzn to traktowałbym bardziej w kategorii urażonego ego - bo ona ośmieliła sobie pomóc. Dla mnie to podniecające zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Jesteś z nim dalej czy kogoś szukasz? Nie ma się czego krepować, panowie są różni i nie wiesz czy ten drugi nie odkryje tego samego i będzie w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Piter21- dziekuje Ci bardzo. A powiedz mi jeszcze jeśli mozesz czy zona dojdzie zeoprzez seks analny ? Czy tylko palec zalatwia sprawe jak u mnie? Cooliberek - jestem . tylko czasami sie zastanawiam co by bylo gdyby. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klatra dziś Tak. Kiedy tam działam jest bardziej emocjonująco :) Doprecyzuje i przy pieszczotach palcem i pełnej penetracji osiąga szybciej orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak mam jak podczs stosunku maz wlozy mi palec w pupe albo korek analny to po chwili szczytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Piter21- dziękuj***ardzo za odpowiedzi. Gosc - czy również jest to u Ciebie orgazm lechtaczkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co, w razie chęci jakiejś dłuższej dyskusji, w moim profilu znajdziesz kontakt do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Piter21- raczej nie potrzebuje.a nawet nie moge wejsc w Twoj profil. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos nie moge uwierzyc ze podczas penetracji masz orgazm lechtaczkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Bo to zależy w jakiej pozycji są. A niektóre pozycje sprzyjają takiemu orgazmowi - np klasyczna czy siedząca na krześle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Pozycja na jezdzca . - w sumie tylko w takiej probowalismy kombinacji z palcem. ;) po innych orgazmach mozna dotknac normalnie lechtaczki. U mnie nie - ja przez okolo minute -2 musze dojsc do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Tez gdzies spotkalam sie z postem ,ze partner palcem ( w odpowiednim kierunku) dociska czlonka w miejsce w ktorym jest polaczona lechtaczka - stad orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję jeszcze w tej pozycji na jeźdźca odchylić się w tył i zaprzeć ręce za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Piter21 - heh, moze sprobuje ;) tylko jak probuje nawet delikatnie to nie ukrywam ,ze trochę boli . tak samo jak kiedys probowalismy w aucie ( on siedzial i ja) to tez z początku bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie rozumiem jak mozna miec orgazm lechtaczkowy nie pieszczac jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×