Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biedak93

Problem z traceniem kontaktu z dziewczynami

Polecane posty

Gość Biedak93

Witam mam 24 lata borykam się od pół roku problem z z poznaniem kogoś ... Sytuacja wygląda tak parę miesięcy temu poznałem dziewczyne na imprezie dobrze się bawiliśmy,spotkaliśmy na kawie miło się gadało jednak po 2 spotkaniu kontakt zanikł i nie odpowiada na fejsie ,telefony. No ale jednak się zdzwiłem jak zobaczyłem ją w klubie i uciekła na mój widok bez słowa :/.. Dobra pomyślałem ,że trafiłem na taką dziewczynę, poznałem kolejną również po 1 spotkaniu złapała się za rękę odprowadziłem czułe pożegnaliśmy ... i co znów kontakt zanikł.... 0 odp wyjaśnień. No myśle ciul do 3 razy sztuka :D znowu poznałem dziewczyne w pubie z znajomymi super się gadało spotkaliśmy drugi raz w plenerze poprzytulaliśmy pozwoliłem się zapytać gdy się tuliliśmy czy wszystko ze mną ok ona na to -że jestem super ogarnięty ,rozmowny przed sylwkiem jeszcze mieliśmy spotkać złożyć życzenia niestety do teraz nie odbiera telefonów,fesja.... Masakra! czy kobiety są takie durne i nie wiedzą jak sie ktoś czuję kto nawet nie dostał wyjaśnień czemu nie chce się spotykać zadawać.. najlepiej ignorować telefony,wiadomości... Co jeszcze ciekawego o dowiedziałem na śwętach napisała do mnie dziewczyna co minąłem w klubie po zerwanym kontakcie i pisała przepraszam ... Ja do niej wszystko ok ,ale dlaczego tak się stało ona na to ,że dowiedziała kilku rzeczy o mnie.. i niestety prosiłem nie chciała powiedzieć co... a dziwne ejst to że mamy mało wspólnych znajomych nawet nie wiem czy 4 i to tacy co mało ze mną zadawali.... Ludziska co począć nie wiem czy nie dzwonić z innego numeru do nich i błagać by powiedziały mi czy to ,że jednak jestem nie atrakjcyjny i odegrały piękne role, czy znalazły sobie kogoś lepszego do pisania albo co myślę , jest prawdopodobne ktoś chce zniszczyć moje życie towarzyskie .. zwłaszcza jak napisała ta 1 dziewczyna o tym ,że dowiedziała kilku rzeczy.... Jestem parę lat samotny powoli padam psychicznie ;/ najgorzej mnie boli brak wytłumaczenia co jest nie tak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×