Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gusia17778

facet kryminalista

Polecane posty

Gość gusia17778

Witam, rok temu poznalam faceta ktory wyszedl z wiezienia, pare miesiecy pozniej zaczelismy sie spotykac najpierw jako przyjaciele potem jako para. Ostatnio siedzial ponad dwa lata ale juz wczesniej tez jakis czas i lacznie chyba z 5 lat. Ostatni raz za pobicie policjantow, wczesniej to dokladnie nie wiem ale mu sie nazbieralo, opowiadal to, mial tez sprawe o znecanie sie nad rodzina(bracia). Gdy byl w wiezieniu zostal wymeldowany z domu przez brata aby matka miala spokoj. Jakis czas u niej mieszkal, potem u kolehow a obecnie na noclegowni. Jest tez alkoholikiem i mial wszystekie przestepstwa po alkoholu. Nie ukrywam ze przy nim zaczelam pic wiecej i chyba tez sie uzaleznilam. Byl na terapii ale przerwa. bo zapil i teraz idzie od nowa. Po alkoholu zachowuje sie agresywnie, obraza mnie i dwa razy uderzyl w twarz(bez siniakow).Jak jest trzezwy jest spokojny i dobry dla mnie. Ostatnio rodzice (mieszkam z rodzicami) dowiedzieli sie ze siedzial w wiezieniu i chca abym zakonczyla to definitywnie. Szkoda mi go i zal, pomagam mu a on zawsze ze mna tez sie wszytskim dzieli. Czy sadzicie ze jest szansa ze on przestanie pic, ze sie zmieni i wynajmie mieszkanie? Przez niego wyczyscilam sie z kasy totalnie, nigdy wczesniej nie mialam takiej biedy. Obecnie nie pracuje od wrzesnia a on w ostatnim rou pracowal 1,5 miesiaca lacznie reszte siedzial na L4 na ktorym pil. Prosze mnie nie oceniac bo wiem ze to brzmi strasznie i sama bym jeszcze z poltorej roku nie uwierzyla ze sie w takie cos wpakuje ale jest mi ciezko to skonczyc i nie jestem pewna czy dobrze zrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie parkuj sie w związek Z alkusem.Jak będzie mu na tobie zależeć to przestanie pić J weźmie się za siebie.inaczej będziesz mieć p********e życie, albo jeszcze ci je odbierze po wypiciu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz 13 lat ,ze taka naiwna jestes? Kobieto, zakoncz to, bo sama skonczysz na jakiejs noclegowni, albo na OIOMie, bo bedzie taki nawalony, ze za trzecim razem sie nie opanuje i wyladuje na Tobie cala zlosc. Jak trzeba się nie szanować, zeby dac się bic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia17778
mysle to skonczyc jak tylko znow wypije i nie bede mu juz w tym towafzyszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.49 dokładnie. To recydywista i alkoholik! Bil braci, uderzyl Ciebie i na tym Nie poprzestanie. Uciekaj od niego, nie czekaj nie wiadomo na co, bo możesz doczekać się jedynie siniakow ! Miej trochę rozumu w głowie i spier....j od niego jak najprędzej bo to zwykła patologia! Troche honoru, dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×