Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podanie zastrzyku ovitrelle w odpowiednim czasie KTO BRAŁ

Polecane posty

Gość gość

Hej, staram sie o drugie dziecko. Przy pierwszym w 2013 roku udało się za pierszym cyklem po laparoskopi i pregnylu. Zapomniałam troche jak to się robi:P Już jestem 2 cykl po laparoskopii pęcherzyki rosły 1mm/doba. Wczoraj o 17 miały 20 i 21 mm (dwa obok siebie nawet jeden włazi na drugi) I od wczoraj miałam płodny śluz (z resztą gin widział na usg) dzisiaj mam wziac zastrzyk z ovitrelle i wieczorem hop do łóżka .Gin tak doradził To odpowiednia pora? Czy też mniej więcej tak bierzecie zastrzyk na pęknięcie?Tak prawidłowo funkcjonująca kobieta ile dni ma płodny śluz? Mam owulacje drugi raz w życiu troche się nie znam. U mnie pęcherzyki same nie pękają , robi sie torbiel. Jeśli się orientujecie to ile po ovitrelle pękł wam pęcherzyk? (ostatnio jak zaszłam w ciąże nawet nie sprawdzałam u gina czy pękł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ovitrell brać jak pęcherzyki miały 18-20mm, bo pęcherzyki pękają średnio ok 10-12 godzin po podaniu zastrzyku. A w tym czasie urosną do ok 19-22 mm. Potem pęcherzyki mogą być "przejrzałe". To były wytyczne od profesora, ordynatora oddziału niepłodności dużego szpitala wojewódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wolno rosną dlatego zastrzyk robię za 2h a nie wczoraj...(tak gin powiedział) Wytycznymi była też obserwacja płodnego śluzu.(robie dopiero jak bedzie). Jestem ciekawa jak u innych kobiet to wygląda. Udało się z ovitrelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnioski taki po monitoringu. We wtorek miały 17-18 w czwartek jeden 20 drugi 21. Czyli rosły nie 2mm na dobe tylko 1mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam zastrzyk przy pęcherzyku 22-23 mm i w tym cyklu zaszłam w ciążę. Obecnie kończę 10 tc. też moja druga ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starająca

Cześć u mnie lekarz kazała podać sobie wieczorem zastrzyk i tak o 19-tej a później do łóżka , test mam wykonać za dwa tygodnie i powiem wam ze chyba zwariuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starająca

Po podaniu ile razy się kochaliście ? Raz czy kilka razy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Starająca napisał:

Po podaniu ile razy się kochaliście ? Raz czy kilka razy ? 

Hej, lepiej jeszcze szalejcie jutro i pojutrze. Mi tak lekarz doradzał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradna

Witam, jestem tu nowa. Ale potrzebuje jakiejś porady... Dodam, że mam synka (4,5 roku). Wtedy udało nam się zajść w ciążę w pierwszym cyklu bez żadnych medykamentow, ani nawet kontroli lekarza. Teraz staramy się o drugie dziecko już od ładnych 4 lat. Chcieliśmy mieć dzieciaki rok po roku. Od 6 miesięcy regularnie co cykl biorę clostilbegyt (od 5 dnia cyklu przez 5 dni), a później około 12-14 dnia cyklu zastrzyk ovitrelle, a od 16 dnia cyklu przez 10 dni luteina. Rok temu miałam wykonane badanie drożności jajowodów i niby wszystko jest ok. Mąż również badał nasienie i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zaczynam wariowac z tej bezradności i konkretnej przyczyny, przez którą już tak długo nie możemy zajść w ciążę . Pomóżcie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaM

Bezradna udało się Wam? Mam bardzo podobna sytuacje i historie leczenia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

7.II - imieniny

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

7.II - imieniny: Solisława, Sulimiara, Sulimira, Sulisława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

7.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Jakala powtarzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×