Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 lat I ciąża

Polecane posty

Gość gość

Mam 16 lat I jestem w ciąży; nie wiem co robić urodzić czy usunąć. Chciałabym urodzić bo to w końcu moje dziecko , tylko nie wiem czy sobotę poradzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo sie nie bzykac. Ojciwc dziecka tez malolat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zaszłam w wieku 16 lat, teraz dziecko ma 4 lata, ja studiuję i jest coraz lepiej. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra zamknij się łatwo mówić, że po co było się bzykać a pewnie mówi to jakiś chuj +30 , który się szukał w wieku 25 lat pierwszy raz i żadnej nie zapłodnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie masz problem? Byłaś na tyle dorosła żeby uprawiać seks to bądź na tyle dorosła żeby ponosić tego konsekwencje. Dla mnie to skrajna nieodpowiedzialność uprawiać seks bez zabezpieczenia wiedząc, że nie ma się warunków i zaplecza finansowego na wypadek ewentualnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero jak już znajdzie w ciążę taka dziewczyna to wylazi z niej totalne dziecko na umyśle. Tylko ciekawe czemu ono się wyłącza gdy do bzykanie dochodzi... Seks to nie zabawa dla dzieci. Bo z tegorocznych one właśnie powstają jakby ktoś nie wiedział. Nie tylko przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Pomysl czy jestes na tyle silna psychicznie ze dasz rade zyc ze swiadomoscia ze zabilas dziecko. A co jesli za 10 lat sie okaze ze nie mozesz miec dzieci? Ale jesli masz nigdty nie pokochac dziecka to lepiej usun.Twoja decyzja. Jesli masz rodzicow, dasz sobie rade. Bardzo wazna jest tez wasza sytuacja materialna. No i co na to twoj chlopak.tak czy siak mozesz od niego domagac sie alimentow lub od jego rodzicow. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko to największe szczęście. Dziś możesz się zastanawiać czy chcesz je urodzić i wychować czy nie, a gdy już je dostaniesz na pierś to będziesz wiedziała, że to najlepsza decyzja. Kiedyś to maleństwo będzie dorosłym człowiekiem i podziękuje Ci za życie jakie mu dałaś. Nie za to czy dostał samochodzik jak koledzy lub lalkę jak koleżanki ale za miłość, opiekę i życie. I nie, nie mam 50 lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Święta Maryja miala ok16lat jak urodzila Jezusa,nie ty pierwsza i nie ostatnia,w tej sytuacji,a sex jak ktos tu napisal nie jest czyms zlym w tym nawet wieku tylko antykoncepcja nie jest stuprocentowa,nie potepiam kobiet w ciazy,zycze zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rodzice już wiedzą? Pewnie ze dasz rade ale będziesz potrzebowała pomocy rodziców właśnie. Jeszcze kiedyś się będziesz cieszyła że masz dziecko w tak młodym wieku zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu twoja mama pisze kilka tematow nizej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzilam w wieku 16 lat dala rade z pomocą rodziców teraz po latach fajnie mieć taka mała różnice z dzieckiem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×