Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto ma konto w banku PKO ?

Polecane posty

Gość gość

Jaki dają limit przy koncie przy dochodach 1000 - 2000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego limit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
limit czego debetu? z czego co wiek debet maks 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio ktoś poniżej 70 chce miec jeszcze konto w PKO? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limit zobie sam tammozesz ustawic do wpacania badz wyplacania chyba ze chodzi ci o debet na kaecie wtedy mysle ze do 500 lub tysiaca zazwyczaj tez wciskaja karty kredytowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tam konto i jestem bardzo zadowolona... a limit sama sobie ustawiasz. Sprecyzuj o jaki limit Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz limit debetowy jest wyliczany na podstawie średniomiesięcznych systematycznych wpływów na konto z ostatnich 3 miesięcy posiadania rachunku. Maksymalna wysokość zależy od rodzaju konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu ja Autorka. Chcę zmienić bank i biorę pod uwagę PKO. Moje zarobki netto to 2000, ale obecnie jestem na wychowawczym i mam wpływy na konto z innego źródła w wysokości 1000 zł. W poprzednim banku mam wykorzystany limit 5000 i nie wiem czy jest taka możliwość, abym w PKO dostała taki sam limit. W poprzednim banku przy limicie 6000 wymagano ode mnie zagwarantowania wpływów w wysokości 950 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym konto ROR z niskimi opłatami za prowadzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.05 Dlaczego nie? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józek_Buzek
Na https://finanse.rankomat.pl/ jest porównywarka kont i można zobaczyć gdzie i jakie są opłaty. Jak dla mnie PKO ma je najwyższe ale znów jeśli chcesz kredyt to tam dostaniesz najszybciej i najlepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksionata
Mam konto w banku raiffeisen i maksymalny limit kredytowy może sięgać nawet 100tys. Oczywiście mnie aż taki nie jest potrzebny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limit kredytowy a debet to dwie różne sprawy. Autorka pyta o debet. Limit kredytowy zawsze jest ustalany w zależności od dochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vamp
 

Limit kredytowy a debet to dwie różne sprawy. Autorka pyta o debet. Limit kredytowy zawsze jest ustalany w zależności od dochodu.

No chyba nie. Sam ustalasz limit kredytowy, jedynie odsetki naliczane są od wykorzystywanej kwoty. Ja mam limit na 1k w banku Toyota, ale nie zawsze wykorzystuję tę opcję. A dlaczego jest lepsze to niż debet? Gdyż każdy wpływ na konto powoduje automatyczną spłatę zadłuzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×