Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z którym chłopakiem według was jestem w ciąży ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to, że 4 tygodnie temu (06.12) uprawiałam seks ze swoim byłym już chłopakiem Dawidem, to był taki pożegnalny seks, tak się umówiliśmy, że zrobimy to ostatni raz i się rozstaniemy, to było dosłownie 5 dni przed krwawieniem, więc nie powinnam mieć dni płodnych 2,5 tygodnia później, czyli w wigilię zrobiłam to już ze swoim nowym chłopakiem Bartkiem, też nie powinny to być dni płodne, no ale zrobiłam dzisiaj test ciążowy i pokazał dwie kreski, dodam, że zarówno z Dawidem jak i Bartkiem zrobiłam to bez żadnego zabezpieczenia. Co mam zrobić w takiej sytuacji ? Nie chcę tutaj oszukiwać Bartka, mówić mu, że to na pewno na 100% jego dziecko, bo może być i Dawida, czyli mojego byłego. Według was który jest bardziej prawdopodobny Bartek czy Dawid ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usuń tą zasraną ciąze fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:37 Sam się usuń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy kamerach to robicie? Szok co za sika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Jacka nie ****asz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle mnie oceniasz. Nie robię tego z dziesięcioma, najpierw miałam jednego, rozstałam się z nim i teraz uczciwie mam drugiego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartek. Z Dawidem było tuż przed okresem, to niemożliwe, żebyś wtedy zaszła w ciążę. Natomiast w ok. 13-14 dnia cyklu jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty lepiej spraw dz czy adidasa albo innej cholery nie masz pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednym bez zabezpieczenia i potem od razu z drugim. Rzeczywiście odpowiedzialna jesteś na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le dno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:53 Też bym wolała, żeby to był Bartek, ale nie mam 100% pewności. 16:55 Nie od razu, tylko po rozstaniu, jest zdecydowana różnica po między robieniem tego z innym kiedy jest się w związku, a po między rozstaniem się z jednym i z bycie z drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pomiędzy chłopakami i sexem miałaś okres? A tak na marginesie. Dobrze że mm syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:58 Przecież napisałam wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy inaczej żenada. Szybka jesteś. Co do ojcostwa to pewności nie ma tylko test dna. Kandydaci na ojcow będa szczęśliwi zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob test ale na hiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krwawienie to wcale nie musiał być okres więc sprawa otwarta jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 dni od stpsunku z jednym do stosunku z kolejnym. Może i to uczciwe pod kątem że nikogo nie zdradzasz ale jesteś zwykłą puszczalska, co więcej nie widzisz w szmaceniu się niczego złego.... Też mam syna ale mnie to nie cieszy bo może takie s****wo będzie kiedyś moja synowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:05 Zrozum, że z byłym to był już taki pożegnalny stosunek, my już tak na prawdę nie byliśmy ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożegnalny seks i to bez zabezpieczenia to śmiech na sali. Czemu to miało służyc? Pocieszeniu faceta czy to nagroda na pożegnanie? Z każdym tak się żegnasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożegnalny stosunek. Ja cie, ten Bartek jeszcze nie wie, z kim się zadał. A co gorsza, kogo najprawdopodobniej zapłodnił;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie jak pojdziesz do lekarza to bedziesz miala podane na usg szacunkowe tygodnie ciazy. Wtedy mozesz sobie to podpatrzec. Ciaza z bylym bedzie starsza. Ciaza z obecnym mlodsza. Jak napiszesz pozniej ile tyg. Ma ciaza to mozna to wyliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:12 Przyznaje, że to był idiotyczny pomysł, ale czasu nie cofnę, a ty nie oceniaj mnie zbyt szybko. Napisałam już, ze nikogo nie zdradziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam na bartka bo srodek cyklu. Jak dlugie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reguły 28-30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że w przyszłości mój syn zawsze będzie używał gumy i nie zmarnuje sobie życia zapladniajac coś takiego. W gimnazjum pewnie w trakcie przerwy ciagnelas druta kolegom w wc bo to przecież nie seks tylko miły sposób na spędzenie 10 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie na pewno Bartek, teraz się módl żeby okazał się porządnym i odpowiedzialnym facetem. Ile macie lat bo strzelam że dzieciaki z was poniżej 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:25 Dzieciakami już nie jesteśmy, nawet już jesteśmy po studiach i pracujemy normalnie, ale jeszcze przed 30-stką. Osobiście chciałabym, żeby to był Bartek, ale nie chce go oszukiwać jakby to nie on okazał się ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to pytanie 100 procent pewności da ci tylko test dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×