Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie polecam wam mieć kontaktu z kobietami

Polecane posty

Gość gość

Najgorsza płeć jaka powstała traktują mężczyzn jak kupa g****a bez powodu do tej pory mam leki na ich widok i depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza płeć to faceci- kłamcy, zdradzacze, kobiecoarze, oszusci, manipulacji, prostaki, agresorzy, mamisynkowie itp. ktorych sensem życia jest seks. Znaleźć fajnego faceta to jak trafić 6 w totka... nie mowie ze kobiety sa swiete, ale nie pomyslales, ze wiele kobiet zmieniło sie na gorsze właśnie pod wpływem porazek z facetami, cierpień i rozczarowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmienily zawsze takie byly bo od malego mnie tak traktowaly wiec co ty piertolisz za glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Ciebie tak traktowały bo akurat na takie kobiety trafiles (matka? Ciocie, babcie?) ale jestem przekonana ze cala masa kobiet zmieniła się w zimne suki bo były wielokrotnie ranione przez mężczyzn. Także ujadanie na wszystkie kobiety, bo akurat te w Twoim otoczeniu były złe, to głupota. Wy tez mowicie ,,Nie wrzucajcie wszystkich mężczyzn do jednego worka, zdarzają się porzadni". No właśnie, ZDARZAJA się...a cala reszta czyli jakieś 90% to doopki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ja polecam Ci wypierrrrdalac. Najlepiej w p**du stąd :-) Możesz już zaczynać :-) pozdro leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu pisze o dziewczynach ktore od najmlodszych lat traktuja chlopakow jak gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ch uj to kogo boli co Ty za śmieci wypisujesz pajacu j****y. To, że jesteś j*****m leszczem na jesiennego opadajacego liścia nie znaczy, że będziesz k***a cisnac po ludziach, bo jesteś p***a, której można na łeb wejść i się zesrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lesz to cie robil cieciu takich cwaniaczkow jak ty to na raz biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×