Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są kobiety koziorożce?

Polecane posty

Gość gość

Czy wszystkie takie twarde i niezależne? Nie wiem jak do niej podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem koziorożcem. jestem twarda (tylko na zewnatrz) i niezależna. Potzrebuję dużo swobody i nie lubię jak ktos mnie ogranicza i czegoś zakazuje lub mi rozkazuje - wtedy jak na kozicę upieram się przy swoim i koniec. Duzo lepiej po prostu ze mną porpozmawiac a spokojna siła argumentu potrafi mnie zmiękczyć i nawet przyznam rację i przyznam że się myliłam. Jestem mega ambitna, wytrwała w dążeniu do celów. Jestem samotnikiem, lubię samotność i duuuzo ciszy. Lubię mężczyzn, których mózg i intelekt mnie porusza i podnieca. nie lubię prostackich zachowań. Mężczyzna jest w stanie mnie uwieść swoja męskoscią (w sensie postawy do życia i ludzi), zasadami i poczuciem humoru. A jak czuję się przy nim wyjątkowa to juz super. Jeszcze takiego nei znalazłam i pewnie juz nie znajdę, ale to nie jest az tak ważne, bo jak nie znajdę, to i tak będę żyć szczęśliwie w pojedynkę, bo... lubie być sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiego ty jesteś znaku? bo to wystarczy by stwierdzic czy masz sie o nią strarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za poradę. Będę próbował ale ciężko mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziorożec kobieta
Nie wierzę w horoskopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzelec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Kurcze, niby te horoskopy to bajki, a jako kobieta koziorozec zgadzam sie z kazdym slowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem twarda i niedostępna. Też lubię samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prawda, że Koziorożec lubi samotność ,Koziorożec lubi ludzi i lubi być wśród ludzi, Koziorożec nie lubi gawiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tylko jednego. Identyczna jak z opisem. Zawsze próbuje dyskretnie wypytac każdego kiedy się urodził. Potem siedzę i obliczam wszystko czy się zgadza z jego osoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak ja. Też jestem koziorożec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzelec dla Koziorożca to najgorszy partner, nie uda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki znak dla Koziorożca jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólne znaki powinny się odbierać na zasadzie przecisienstw czyli np. ogień woda itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego miałbym się nie udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w te bzdury, ale jak już ktoś się tym interesuje to jeszcze są ascendenty. I one też są ważne. Tyle, że trzeba znać dokładną godzinę swojego urodzenia. I w Internetach trzeba poszukać stron, gdzie podaje się miejsce urodzenia i tę godzinę i wychodzi. Ascendent dużo zmienia. Ja jestem kobietą koziorożcem i lubię być sama, interesują mnie ludzie jako obiekty do obserwowania i z niektórymi mam ochotę wejść w relację :) Jak nie mam ochoty, to nie ma takiej siły która by mnie do tego zmusiła. Poza tym jestem w myśleniu chyba raczej niezależna. Panowie jacy mi się podobają - już dawno nikt :) ale ogólnie lubię dobrych ludzi i jest to cecha konieczna, aczkolwiek niewystarczająca, żeby mi się któryś spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byki też są twarde i niezależne. I do tego uparte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby koziorożce liczy krupy mało inteligentne bigos gotuja na parówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci powiem bo nią Jestem.Twarda lwica,lojalna,broni swoich i da się za nich zabić .Jak kocha to jesteś szczęściarzem bo bedziesz dla niej najważniejszą osobą .Wszystko jest u niej albo czarne ,albo białe -dosłownie. Ceni sobie przyjaźń.Dla obcych jest totalnie niedostepna,nieosiagalna, nieufna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koziorożce mają najcięższy charakter i bardzo trudne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×