Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Hosting

Polecane posty

Gość gość

Hej, szukam dobrego hostingu. Podkreślam dobrego ;) tzn. zależy mi na stabilności usługi, żeby sklep płynnie działał, z możliwością upgradu na wyższy plan, z supportem z którym można się dogadać, no i z ceną przystępną (nie szukam najtańszego rozwiązania, wiem, że jakość kosztuje, no ale żeby nie rujnowało kieszeni;) ) ktoś coś? Jest tego tyle, że nie wiem na co się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torka34
My jesteśmy na Firehost. Pozwolili wybrać panel zarządzania, jest darmowy test, serwer działa szybko i niezawodnie. Jak dla mnie - naprawdę fajna, jakościowo działająca usługa. Nie mieliśmy żadnych problemów. Serwer niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, dzięki, ale ta nazwa nic mi nie mówi, a raczej stawiam stronki wyłącznie na sprawdzonych hostingach, które nie generują specjalnie dużych problemów. Zresztą - sporo jest takich za małą kasę, więc po co kombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko - również polecam, bo wychodzi tanio, a jednak usługa działa w porządku. Cena niska, support niezawodny, wiele plusów. Wiem, że ludzie sugerują jakieś serwery ze stawkami z kosmosu, ale co to da? Tylko wydacie dużo więcej kasy, a korzyści zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zależy Ci na tym aby Twój sklep płynnie działał i żeby z supportem szło się dogadać to tylko statnet https://www.statnet.pl/hosting Na hostingu dedykowanym sklepy fajnie śmigają, do tego masz stały kontakt z administratorem i wygodny panel DA w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam hosting w Hekko - niezawodny serwer z bardzo dobrymi parametrami. Zero problemów, niezawodność, szybkość działania, dobre parametry i właśnie te kwestie powinny mieć największe znaczenie. Pozostaje tylko kwestia dopasowania parametrów - a jednak to nie jest specjalnie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko jest niezawodne, kawał solidnej usługi, na której naprawdę od lat pracujemy. Test darmowy, support działa pierwsza klasa, serwer spoko. Nie ma sensu kombinować, skoro usługa przez tyle czasu działa jak należy. Jesteśmy z niej mega zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrego hostingu tzn. szybkiego i niezawodnego w ciekawej ofercie cenowej, to wybierz https://www.hostingowo.pl Sama korzystam i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Też ostatnio szukałam dobrego hostingu i po przejrzeniu kilku ofert trafiłam na hosting dedykowany z https://www.statnet.pl/hosting/ Oferta jest bardzo atrakcyjna i myślę, że z niej skorzystam. Pakiet mozna wykupić już za 49 złotych miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luopoter
Ja nataomiast niedawno zrobiłaam analizę rynku hostingowego w Polsce i zdecydowanie najbardzieji sensownie wypada oferta Hekko. Mam tu na myśli stosunek jakości do ceny (i to pomijając liczne promocje, które sa w Hekko dostępne). Dlaaatego według mnie najlepiej ejst postaawić właśnie na usługi tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hosting ze strony Iqhost https://www.iqhost.eu/index.php. Bardzo dobra jakość usług i płynność. Dodatkowo mają atrakcyjne cenowo pakiety. Korzystam z ich usług od dawna i jeszcze ani razu się nie zawiodłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROmek

Potwierdzam niezawodność Firehost. Solidne parametry, dużo stron na jednym konce, niezawodność.
Siedzimy już w tym od dawna. Nie mają sensu droższe usługi. One i tak kompletnie nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Hej, my korzystamy z usług firmy statnet. Rewelacja. Zarówno usługi jak i kontakt na 5! Najfajniejsze jest ich elastyczne dopasowanie się do klienta. Praktycznie można załatwić z nimi prawie wszystko. W razie pytań mają aktywny czat na stronie : https://www.statnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hej. Sam ostatnio szukałem dobrego hostingu dla sklepu online i wybrałem ofertę od IQ (iqhost.eu). Bardzo dobry sympatyczny kontakt, wszystko tłumaczą, odpowiadają na wszystkie pytania, można się było od ręki dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hej. Sam ostatnio szukałem dobrego hostingu dla sklepu online i wybrałem ofertę od IQ (iqhost.eu). Bardzo dobry sympatyczny kontakt, wszystko tłumaczą, odpowiadają na wszystkie pytania, można się było od ręki dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hej. Sam ostatnio szukałem dobrego hostingu dla sklepu online i wybrałem ofertę od IQ (iqhost.eu). Bardzo dobry sympatyczny kontakt, wszystko tłumaczą, odpowiadają na wszystkie pytania, można się było od ręki dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również polecam iqhost mam od roku u nich hosting i jestem zadowolony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kores

Na spokojnie - Firehost. Działa niezawodnie, dobre parametry, solidne, sprawdzone rozwiązanie.
Temat przerabialiśmy - zupełnie nie ma się czego czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry hosting to podstawa każdej strony internetowej, bo ma to wpływ na rozwój firmy. Dlatego jeśli chcecie stabilizacji w biznesie, to warto wybrać sprawdzonego dostawcę. Forpsi ma teraz ciekawą promocję, bo za 5 zł miesięcznie można otrzymać aż 100 GB powierzchni na stronie. Dodatkowo zawartych jest 100 skrzynek e-mail, a każda o rozmiarze 1 GB. Powierzchnia skrzynki może wynieść do 10 GB. Tutaj jest więcej szczegółów https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.01.2018 o 10:50, Gość gość napisał:

Hej, szukam dobrego hostingu. Podkreślam dobrego 😉 tzn. zależy mi na stabilności usługi, żeby sklep płynnie działał, z możliwością upgradu na wyższy plan, z supportem z którym można się dogadać, no i z ceną przystępną (nie szukam najtańszego rozwiązania, wiem, że jakość kosztuje, no ale żeby nie rujnowało kieszeni;) ) ktoś coś? Jest tego tyle, że nie wiem na co się zdecydować.

Pytanie do czego potrzebujesz hosting. Czy masz duży serwis, bloga, sklep czy stronę wizytówkową? Jeśli coś małego i nie chcesz przepłacać, to polecam hosting MyDevil lub Superhost. Jeśli natomiast masz poważny serwis, to wówczas zastanowiłbym się nad dedykowanym rozwiązaniem lub zakupem fizycznego urządzenia. Może koszt jednostkowy jest znacznie większy, ale za to masz wszystko pod kontrolą. Zobacz sobie na przykład modele marki Supermicro oparte na procesorach Intelowskich: https://bizserver.eu/pl/systemy-serwerowe/serwery-supermicro/rack-1u Można je już mieć od +/- 3000 zł, w zależności od konfiguracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×