Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wolisz dom czy mieszkanie? Odpowiedź uzasadnij.

Polecane posty

Gość gość

Wolisz dom czy mieszkanie? Odpowiedź uzasadnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maly ekonomiczny dom w granicach miasta ktos w koncu musi go utrzymywać. Mieszkanie natomiast duże ale to bajkopisarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałam w domu z rodziną. Córka się wyprowadziła, więc teraz wolę mieszkanie, bo tak jest wygodniej, ekonomicznej. O nic się nie martwię, płacę czynsz i resztę załatwia administracja. Mam też swój ogródek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak jestes emerytka to utrzymywanie metrów kosztuje zawsze mozesz zamienić na mniejsze i jeszcze mamona ci zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Dla mnie mieszkanie jest najwygodniejsza opcja. Cokolwiek nawali to dzwonie do spoldzielni, cieplo woda I c/o - przylacze z miasta. Wyjezdzajac na wakacje nie martwie sie ew. wlamaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w mieszkaniu masz upierdliwych sąsiadów którzy potrafią umilić czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ma plusy i minusy. Mieszkałam w jednym i w drugim. W mieszkaniu mało roboty bo jest pani sprzątaczka i konserwator, cieplutko, szybko się sprząta, blisko do centrum miasta, wygodnie. W domu za to swoboda i kawałek ogródka, trochę tez takiej akurat w moim przypadku, ale za to koszenie trawy i wszystkie prace okołodomowe. I jedno i drugie jest fajne gdy się mieszka koło sympatycznych i pomocnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku domu minusem sa kilometry dojazdu w korkach do pracy tym samym codzienne wstawianie wcześniej niz ci z mieszkań ale swoboda mieszkania w domu to t plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzy mi się dom,a raczej kawałek ogródka ale jak pomyśle ile jest roboty to mi się odechciewa..Jak Na razie mamy mieszkanie,mało sprzątania,dużo wygody. Cisza,spokój,sąsiadów ani nie słyszę ani nie widuje. Trochę mało miejsca ale za to jak coś nawali to nie muszę wyskakiwac od razu z dużej gotówki,śpię spokojnie. Zimą ciepło,o każdej porze dnia i nocy,woda ciepła z sieci,administracja dba o czystość i porządek na częściach wspólnych.Wracam z pracy i mogę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×