Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Aged24

Dziewczyny, czy nie obrzydza was penis?

Polecane posty

Gość Aged24

Mam 24 lata i nieprzerwanie od dzieciństwa penis jest dla mnie najbardziej obrzydliwą i odrażającą częścią ciała. Lubię mężczyzn, podobają mi się fizycznie, ale tego podłużnego organu zaakceptować nie potrafię. Na samą myśl o tym że ten organ miałby się we mnie zagłębić i napełnić białym, kleistym płynem robi mi się niedobrze. Któraś z was też tak ma? I co siedzi w głowie kobiet, którym się to coś podoba?! One mnie przerażają. Co nimi kieruje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie obrzydza i dlatego nie mam z tym organem kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aged24
Mnie zdziwiło, jak coś może być tak bardzo nieestetyczne, nieładne. Brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udaj się do lekarza, albo zostań lesbą.. Coś ewidentnie z Tobą jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Widocznie masz jakiś uraz na tym punkcie, a może jesteś rzeczywiście lesbijka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz coś z psychika chyba. W katolickiej rodzinę się wychowałas? Bo piszesz takie rzeczy że chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie obrzydza ogólnie seks nawet dotykanie swego o***tu czy waginy jest dla mnie nieestetyczne i cholernie krępujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda rzeczywiście paskudnie, ale za to jaki jest smaczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie same!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaczny tylko pieczony z cebulką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem kobiety to dopiero mają tam ohydztwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieczony traci wszystkie witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wysysać jak dojrzałego szparaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawdę nigdy nie wysysałyście pysznego ciepłego szparaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos z Toba jest nie tak albo jesteś lewa. Jesli się kocha partnera nic cie nie powinno obrzydzac. Naprawde idź do lekarza .Bo to nie jest normalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Patka21
Żartujesz? Mnie podnieca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie może nie obrzydza ale na pewno bym nigdy nie dotknęła. Mam męża, uprawiamy seks ale przyjemność mi sprawiają jedynie pieszczoty. Jak mój mąż zaczyna penetrację to już tylko czekam aż skończy bo dla mnie to żadna przyjemność a robię to tylko dla niego. A najlepsze jest to, że tylko raz go widziałam:D i nie był to przyjemny widok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam mała byłam ciekawska i podpatrzyłam, że chłopcy mają "taką zabawkę", którą my dziewczynki nie mamy i choć wiedziała, że to "niby jest fe" namówiłam kolegę aby pokazał. Potem wielokrotnie bawiliśmy się w doktora i jakoś tak naturalnie oswoiłam się z tym widokiem. Może to wstyd ale w wieku 13 lat pierwszy raz obciągnęłam rówieśnikowi ręką za to, że pokazał mi jak mu staje i jak sobie sam robi dobrze. Trochę mu spermy już wówczas poleciało. ja mu wtedy pokazałam cipkę ale bałam się dać mu się dotknąć - choć sama się już wtedy masturbowałam. I tak był zachwycony, że zrobiłam mu dobrze ręką. Potem była przerwa w tych doświadczeniach do 17 roku życia, kiedy pierwszy raz się zakocha łam ale dzięki tym doświadczeniom penis ukochanego nie wywołuje u mie żadnych złych reakcji a wręcz przeciwnie lubię go. Teraz jaj mam 20 lat penis mojego ukochanego jest też ważną częścią ciała dla mnie. Ma poza tym zawsze bardzo czystego a jego sperma mnie nie brzydzi tak więc oral w moje płodnie dni jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze kobiety ktore brzydza sie penisa to chyba sa bardziej homo. Sory ale ja uwielbiam penisa piescic,brac do buzi i spermy tez sie nie brzydze.Jesli jest wygolony i umyty to sama przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penis do estetycznych nie należy, piękny to on nie jest. Ale źeby obrzydzać? Bez przesady. W sumie to bardziej mnie śmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 23:21 Chyba twoja. Fatycznie niektóre waginy są brzydkie. Te wargi jakieś takie... Czasem jak zerknę na jakiś film z taką brzydką, to zastanawiam się czy taka może się podobać. Na szczęście moja jest ładna a przynajmniej ja nie mam kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miro
Dnia 11.01.2018 o 04:29, Gość gość napisał:

gość 23:21 Chyba twoja. Fatycznie niektóre waginy są brzydkie. Te wargi jakieś takie... Czasem jak zerknę na jakiś film z taką brzydką, to zastanawiam się czy taka może się podobać. Na szczęście moja jest ładna a przynajmniej ja nie mam kompleksów.

Dla ciebie możebyć ładna, a dla innych brzydka. Mnie odtrącają tzw. bułeczki (tak to się nazywa?), bo raczej kojarzą się z dziećmi ni kobietami. Zatem kto co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie samce alfa. Jeżeli twierdzicie, że z dziewczyną, którą brzydzą penisy jest coś nie tak, powinna to leczyć albo jest lesbijką, to macie wybujałe ego, skoro pragniecie, aby wasze dyndające fiuty były obiektem zachwytu i pożądania płci pięknej. Dla niektórych zawartość waszych spodni jest zwyczajnie brzydka i tyle pogódźcie się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2018 o 06:34, Gość gość napisał:

Udaj się do lekarza, albo zostań lesbą.. Coś ewidentnie z Tobą jest nie tak.

Aż tak cię zabolało, że dyndające fiuty nie muszą być obiektem westchnień płci przeciwnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Cosiegapisz napisał:

Aż tak cię zabolało, że dyndające fiuty nie muszą być obiektem westchnień płci przeciwnej?

Moim zdaniem każdy ma swoje gusta i guściki to proste jedni lubią drudzy nie , w tym temacie nawet nie potrzeba nic więcej pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, TakaJedna napisał:

Jeszcze jak jest duży i gruby, luksus... 

Lubisz sobie oglądać? 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marcin40 napisał:

Lubisz sobie oglądać? 😉 😄 

.

"wiedziała, że kiedyś będzie to musiała zrobić - wybrała taki zawód i teraz na praktykach się nie wywinie. Stare koleżanki wzięły ją do części, gdzie są starzy i niedołężni pensjonariusze. Taki los opiekunek DPS. I musiała razem z nimi myć te ufajdane kałem, moczem śmierdzące, brzydkie penisy. Fuj pomyślała .... teraz doszło do niej, że gdyby jej chłopak poprosiłby ją o loda natychmiast zwymiotowałaby"

przypuszczam, że większość kobiet nie lubi tego oglądać za wyjątkiem członka ukochanego. Tak jakby członek tego, kogo kocha wywołuje ekscytacje, podniecenie oraz daje pozytywne odczucia. Ale obcych mężczyzn raczej nie

Edytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×