Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Marcin40

Zarejestrowani
 • Zawartość

  99
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Marcin40

  Potrzeba masturbacji

  Hmmmm....ale chyba może być objawem zdrady psychicznej ,na przykład ktoś będąc w związku robi sobie dobrze myśląc o innej kobiecie/innym mężczyźnie
 2. Marcin40

  Korek analny

  Długo jesteś już ze swoją partnerką? Ja tam śmiało zapytałem, a właściwie podczas seksu powiedziałem że chciałbym i się jakoś zgodziła. . Ja Ci powiem, że moja była dziewczyna nie miała z tym większych problemów. Tylko że dla niej to był pierwszy raz taka pełna penetracja i chciała sama spróbować, jak mi później powiedziała. Była na to mentalnie gotowa. A że mam małego( kilka cm dłuższy niż ten twój korek ALS ) , to się okazało, że nic jej nie bolało. Potem powiedziała tylko,że taka luźna w pupci jest, taka rozepchana, no bo tam trochę poszalałem ale że mogłaby nawet sobie większego wsadzić ( a to s...ka no ) Wsadziłem jej nawet bez lubricantu. Tzn byłem w gumce, a że była mokra od cipki to przeszedłem od razu w pupkę . Wcześniej tylko jeszcze trochę pupcię oplułem i była już cała moja Czasem można w pozycji od tyłu spróbować postymulować dziurkę Penis w cipce, a kciuk w pupie. Moją byłą to kręciło
 3. Marcin40

  Zdjęcia zony

  Musisz być bardzo dumny z żony
 4. Marcin40

  Wizyta u prostytutki

  A jednak muszę zgodzić się z Laluz. Przecież to wynika z rachunku prawdopodobieństwa. Przeciętna kobieta mogła mieć kilku do kilkunastu partnerów seksualnych. Taka prostytutka kilkudziesięciu jak nie kilkuset, jesli nie więcej. Zatem prawdopodobieństwo złapania przez nią choroby od kogoś, a potem przekazania jej dalej jest dużo większe.
 5. Marcin40

  Wizyta u prostytutki

  Będziecie się się śmiać,ale swoją drogą to myślałem aby własnie do Amsterdamu sobie pojechać na dziweczki. No kiedyś ...w przyszłości. Byłem tam kilka lat temu, w tej Red lights district i muszę powiedzieć, że prawie bym zgrzeszył. Naprawdę niezłe sztuki ( przepraszam teraz wszystkie Panie za te męskie, szowinistyczne określenie) Dobre jest to, że można je zobaczyć przez te szyby. Nie kupuje się kota w worku. No i dobrze, że one mają tam badania lekarskie.
 6. Marcin40

  Wizyta u prostytutki

  Ok.Też chętnie przeczytam
 7. Marcin40

  Wizyta u prostytutki

  No ok. Ważną sprawę poruszyłaś. Tylko czy na pewno wszystkie te kobiety robią to wbrew swojej woli? Te w Holandii też? Trudno mi w to uwierzyć.
 8. Marcin40

  Czy uprawiałybyście seks z murzynem?

  Dziś trochę o tym myślałem. O tych fantazjach cuckold. Przepraszam cię Ghost young, ale mam wrażenie, że takie fantazje mają faceci, którzy czują, że nie zaspokajają swoich żon/ dziewczyn. Sam miałem taką kiedy byłem z ostatnią swoją kobietą. Ja z kolei miałem fantazję nie o murzynie, ale o jednym z jej byłych. Też z wielkim sprzętem. Naprawdę mnie nakręciła kiedy opisywała jak jej dogadzał. Mówiła, że jak ją posuwał w cipkę, to czuła go w gardle. Taki przyjemny ból. Mocne.
 9. Marcin40

  Wizyta u prostytutki

  Teraz to widzę, że szanowni Państwo naprawdę odbiegliście od głównego tematu
 10. Marcin40

  Wizyta u prostytutki

  No ja znam przynajmniej 3 takie naturalne przechowywarki
 11. Marcin40

  Wizyta u prostytutki

  Czy też dać połknąć i po sprawie Niby bogactwa? Ależ szanowny kolego. Nie deprecjonuj tego eliksiru. On daje życie
 12. Marcin40

  Wizyta u prostytutki

  A jednak miałem racje- zbereźnica To może powiesz nam coś więcej o tych przechowywarkach?
 13. Marcin40

  Wizyta u prostytutki

  Hehehe...cenny ładunek w gumce jest na wagę złota No i git Cieszę się, że było jej dobrze Oby było jak najwięcej tak zaspokojonych kobiet
 14. Marcin40

  Wizyta u prostytutki

  Greatpetla- Ty zbereźnico Wyczywam w tym dużą dozę sarkazmu, a tu się toczy poważna dyskusja na poważny damsko-męski temat Chociaż w tym drugim twoim zdaniu może coś się kryje Ciebie również zachęcam do odpowiedzi na moje pytanie Myślałaś kiedyś o pójściu do męskiej prostytutki?
 15. Marcin40

  Wizyta u prostytutki

  Hehehe...no fakt Ok. To wracamy do głównego tematu i moich pytań Tam było jedno do kobiet. Odpowiesz?
×