Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enamorada123

Jak zrozumieć jego zachowanie?

Polecane posty

Gość enamorada123
@gość dziś , wydaje mi się, że nie ma sensu się błaźnić i dopraszać o seks z nim. Raz powiedział: nie. Dotarło do mnie. Tylko nie rozumiem tego podtrzymywania kontaktu, przed chwilą znowu napisał: jak tam w pracy. @gość dziś , w jego przypadku trudno stwierdzić, że zależało mu na czymkolwiek poza niezobowiązującą pogawędką. To jest takie nijakie. Ani z tego seksu, ani związku. A co do koleżeństwa to moi męscy przyjaciele może codziennie nie piszą po kilka razy, ale jak gdzieś wychodzimy, jest chociaż konkretnie. Jakieś żarty, wygłupy. A tu pogaduchy tak, jakbym wyszła pogadać sobie z przyjaciółką. Może on naprawdę jest kryptogejem i jeszcze tego nie wie. gość dziś , coś tu jest mocno nie tak. Pierwszy raz trafiło mi się takie ufo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko koleś, nie rzuca się na kobietę jak wygłodniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamorada123
@gość dziś , gorzej, że on w ogóle nie widzi we mnie kobiety, przynajmniej nie w kontekście erotycznym;/ Jest jeszcze mnóstwo rozwiązań pośrednich między napaleńcem a abstynentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli spaliście ze sobą, to dostrzegł przecież w tobie kobietę. Może ma mniejsze potrzeby, nie ma co się tak doszukiwać i analizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ona myśli, tak jak większość kobiet, że jak mu nie staje, to już ona nie jest dla niego atrakcyjna i nie kocha jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex sexem mnie też by to denerwowało ale czemu on jej całować nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to bylo,jak poszliscie piewszy raz do lozka? Kto zainicjowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamorada123
@ gość dziś , a teraz mnie trzyma na dystans, przytulając i całując w policzek tak jak matkę, ciotkę czy siostrę. @gość dziś , no właśnie, całowanie w policzek jest dobre dla ciotek, matki, koleżanek i sióstr, nie dla kobiety, do której czuje się fizyczny pociąg. I tutaj tego składnika ewidentnie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jego miłość polega na opiekuńczosci, czułości i wykazaniu zainteresowania. Może pochodzi z domu gdzie była przemoc i molestowanie ze strony ojca. Może obiecał sobie, że nigdy nie będzie jak jego ojciec i nigdy nie zrani kobiety. Stąd może być jego powsciagliwosc np w sprawie seksu i nie pozwoli sobie na nic więcej, dopóki kobieta nie weźmie spraw w swoje ręce. Przestań pytać się na forum. Zapytaj się jego, jaki jest wasz status, i kim dla niego jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamorada123
@gość dziś , zastanawiam się, jak mądrze zapytać, żeby nie wyszło, że mi zależy. Tak, żeby w razie czego można odwinąć się na pięcie i powiedzieć: spoko, dla mnie to także nic wielkiego, ale wolałam się upewnić. Chyba najlepsze będzie pytanie: kim dla ciebie jestem, ale odpowiednio zmodyfikowane, by nie śmierdziało desperacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamorada123
@Werronika, w pełni się z Tobą zgadzam, chociaż to my jesteśmy skomplikowane, to zrozumienie faceta nierzadko graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamorada123
Postanowiłam mu zafundować mały chłodnik. On codziennie pisze: co tam, to mu odpisuj***ardzo krótko: "w porządku/okej/jestem w pracy" i nie wchodzę w dłuższe dyskusje. Zobaczymy, jak on na to zareaguje. Może w końcu coś ruszy albo przynajmniej zrozumie, że jego odmowa była nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×