Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamisia1512

Czy to ciąża?

Polecane posty

Gość Kamisia1512

Cześć! Moje temperatury do 2 stycznia włącznie na poziomie 36.1. Skok do 36.3 w dniach 3,4 stycznia. Następnie 5 stycznia 36.5, 6 stycznia 36.6, 7 stycznia 36.4, 8 i 9 stycznia 36.5. 2 stycznia wielka, ogrooomna ochota na ''przytulanie''. Od 29 grudnia regularnie wspolzylismy, sluz był o cechach płodnych. Od skoku sluz zmieniał się na gesty kremowy jest go dość dużo. Cały czas czuje cos w brzuchu, jest taki jakby ciężki. Zwykle.miałam tak w okresie owulacji jednak przechodziło szybciej. Szyjka raczej wysoko średnio twarda i zamknięta. Temperature pod pachą zmierzylam z ciekawości i zaskoczyła mnie bo to aż 37.2 lub 37.1. Dodatkowo jestem też ciągle glodna. Czy to może być ciaza? Czy jeszcze za wcześniej na test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisia1512
Jeszcze dodam że mąż zauważył ze 5 stycznia w.pochwie było dużo cieplej i ciasniej. Od wczoraj mam też wrażenie jakby wewnatrz niej calyczas coś było i miało wypaść ale po badaniu się nie stwierdziłam żeby coś tam było nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro współżyjesz to mogłaś zajść. Zrobisz test po terminie okresu to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×