Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie tanie meble?

Polecane posty

Gość gość

Witam . Mam stare poniszczone meble pamięjące czasy PRL-u. Chciałbym was zapytać jaką markę mebli polecacie, do nie dużego pokoju , nie czarne. Teraz mam ciemno strasznie od mebli. Ogólnie ku przestrodze nie polecam IKEI ponieważ po kilkukrotnym używaniu komody rozleciały się zawiasy przesuwne. Meble też mają słabe. chyba ze drewniane. Myśłałem też nad AGATA meble, ale natrafiłem na recenzje i dziękuj***ardzo. Czy sa jeszcze jakies w miarę tanie meble. Potrzebuje przede wszytskim szafy dość dużej na ubrania. Aha i łóżko też jakie polecacie. Łóżko z ikei z niewygodnym materacem się rozleciało. Chyba moja przygoda z IKEA sie raz na dobre skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam kupowalam w salonie Agata i zadnych problemow. Meble wygodne, praktyczne, niedrogie i dobrze wykonane. Ja bylam bardzo zadowolona i moge polecac. Obsluga tez super pomocna, wybrali ze mna caly zestaw mebli do kuchni poswiecajac mi naprawde mnostwo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenatW32
Ja kupowałam z mężem kanapy z meble-marzenie i są świetne. Jakość bardzo dobra, ceny też atrakcyjne i wytrzymają lata. Zobacz może znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy mi na takich meblach które będą praktyczne łóżko oczywiście z dobrym materacem bez "dołu" na środku , po którym rano plecy bolą niemiłosiernie. Szafy jasne - ze względu na ciemny kolor. Cena? Tanio. Ściany żółte. CHcę aby pasowało. By nie było ciemno. Aa jak jestem w temacie jakie biurko polecacie na laptop + do nauki. czytania? Moje jest za małe i nie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamboo
Jeśli chodzi o meble dla dzieci, które można kupić w atrakcyjnej cenie, to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę firmy Meblik https://www.meblik.pl/kolekcje/meble-dla-niemowlat/ Jeśli ktoś potrzebuje urządzić pokój dla swojej córki bądź syna, to zdecydowanie polecam sprawdzić tę stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne podejscie z tymi meblami zdecydowanie jesteś na - NIE :D Ja w Ikeii nie kupowałam bo po prostu mam do niej bardzo daleko. W salonach agata kupiłam wypoczynek i otrzymałam na niego 3 letnia gwarancje. Ogolnie nie kupowałam nigdy w sieci mebli moze czasem jakies dodatki do domu. Pojeździj troche porozgladaj się, wymacaj dobrze ...ja tak robię i jak narazie moje zakupy udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoś43
Ja szukając mebli natknąłem się na stronę makrodom.pl Znalazłem tam fajne i dość tanie meble. Razem z żoną zdecydowaliśmy się na kupno i okazało się że to strzał w 10. Meble tanie i dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekryś
W http://www.makrodom.pl/ macie często duże rabaty i darmową dostawę. Ja meble zawsze stąd zamawiam, bo nie lubię tych sieciówek jak ikea itd, gdzie ceny są strasznie duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telimena89
Myślę, że większość sklepów oferuje podobną jakość (chyba że decydujesz się na meble robione na zamówienie). W dużej mierze ja np. sugerowałam się ceną, bo jednak miałam ograniczony fundusz na zakupy. Polecam ci zajrzeć tutaj: https://kuponiarnia.pl/promocja/dom-i-ogrod/meble/do-sypialnia/ żeby wyszperać fajne promocje na meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchodziłabym od takich wielkich sieciówek. Takie meble wykonywane są hurtowo i bez dbania o szczegóły Ja wyposażam swój dom w meble https://www.meble-cezar.pl/ . Świetna jakość przy stosunkowo niskiej cenie. Co najważniejsze takie meble posłużą nam naprawdę na długie lata :) Zakochałam się w ich narożnikach! Gdybym tylko miała więcej miejsca w swoim domu... miałabym ich znacznie więcej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rawiko
Ja kupowałem meble na makrodom.pl i udało mi się je kupić bardzo tanio z tego co wiem mają jakieś promocje i można coś dostać w dobrej cenie. Wystarczy trochę poobserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek89
Ja polecam łózka od polskiego producenta Comforteo, mogę polecić, bo sam korzystałem. Maja ofertę w internecie na stronie comforteo.eu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiii

Jak nie chcesz mieć tylko do czynienia z produkcją mebli na wymiar, ale z całym procesem dekoracyjnym nieruchomości to przejdź się na konsultacje do kuchniesolarz.pl. Działają w Krakowie od dawna, sporo przykładów realizacji i inspiracji. Montaż bez żadnych wad i można o sporo rzeczy dopytać, jak nie jesteś przekonany do materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×