Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Organizacja ślubu i małego wesela w pół roku?

Polecane posty

Gość gość

Jestem szalona? Chcemy ogarnąć ślub cywilny i małe wesele na 50 osób w mniej więcej pół roku. Bez żadnych zbędnych szaleństw. Ma ktoś jakieś rady? Dodam, że termin nie wynika ani z ciąży ani z niczego konkretnego. Jesteśmy ze sobą już 8 lat, moglibyśmy jeszcze poczekać ale nie uśmiecha mi się 2 lata planować wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że jak najbardziej to dobry pomysł. Swoje wesele też organizowałam w pół roku, z własnego doświadczenia mogę Ci podać fajne miejsce, żeby wydrukować zaproszenia zobacz sobie http://stronawesela.pl tutaj wybierzesz sobie wzór zaproszenia a potem spersonalizujesz możesz zadecydować o bardzo dużej ilości szczegółów np. rodzaju papieru, czy kolorze kokardy. Co jest bardzo fajne w tym samym stylu można wydrukować zawieszki na butelki, plany stołów winietki, etykiety na pudełka z ciastami. Dzięki temu wesele ma motyw przewodni i wygląda elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypie/rda/lac z reklamą Ja zorganizowałam wesele w ciągu tyg, tzn termin był za 3 miesiące. Zadzwoniłam, umowiłam się i wplacilam zaliczkę. Miejsce znane, ciocia miała tam wesele i ogolnie jest super. SUknia i obraczki zamowione przez internet i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a fotografa już masz? Nam zdjęcia robiła Pani Kasia z Ocal Chwile wyszył wspaniale zobacz sobie http://ocalchwile.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mężem zorganizowaliśmy ślub i małe przyjęcie dla ok 60 osób w trzy miesiące. Ślub kościelny, ze względu na to żeby tata zdążył być na ślubie córki. Nauki przyspieszone zajęły nam 3 niedziele, przyjęcie skromne w ładnie przystojnym barze bez tańców, obrączki ok miesiąc, suknia też skromna 1,5 miesiąca szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi. Czyli nie jest to taki szalony plan jak mogłoby się wydawać :) chyba się zdecydujemy na taką opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też zorganizowaliśmy wszystko w 3mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Właśnie czekamy na odpowiedź z jednej sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj się ponieść slubnemu szaleństwu. Moja znajoma zaczęła organizować ślub 3 lata do przodu. A potem każda wpadka powodowala u niej płacz. Bo ksiądz się przejęzyczył i zamiast Magdaleny nazwał ją Małgorzatą, bo świadek nie ubrał krawata pod kolor... paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My organizowaliśmy wesele w 7 miesięcy. Mieliśmy ponad 30-lat, wiec nie chcieliśmy już dłużej czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×