Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Z jakimi dziwnymi lub niespotykanymi imionami zetknelyscie się w swoim zyciu

Polecane posty

Gość gość
Jak chodzę do babci na cmentarz to obok jest grób i tam jest Parafian Ch...... . Zawsze się zastanawiałam kto temu facetowi wymyslił takie imię. Stwierdziliśmy, że jak się urodził to ksiądz pewnie powiedział urodził nam się nowy parafian zamiast parafianin i tak go ochrzcili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erwina i.Dajana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z moim synem do przedszkola chodzi Roger-czy Rodżer nie wiem jak sie pisze ale syn mówi że wszyscy mówia mu Rodżer, na początku myślałam że matka/ojciec są obcokrajowcami ale nie pochodza z mojego miasteczka --a koleżanka z pracy urodziła 4 miesiace temu i córka ma HORTENSJA,na początku bylam zdumiona ale czasem do niej chodze i sie już przyzwyczailam, -brat mojego taty ma na imie Szymon lat 62, dzis strasznie popularne ale tata mówił ze kiedyś wlaśnie wszyscy byli zszokowani tym imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkałam w życiu panie - polki zresztą.(panów też) Ineza - dziś ok 80tki Ksenia - przed 30stką Berenike - przez "e" na końcu - przed 40stką Eleonora - ok 60tki Noemi, wołali Emma, Emka - ok 60tki Donata, wołali Danka - ok 60tki Pamela - ok 25tki Roger - ok 25tki Denis - ok 40tki, ale to nie polak lecz chorwat. Te imiona nie są dziwne, lecz rzadko nadawane. W moim dzieciństwie było tyle Anek, Kasiek, Magd, Mart, Karolin, Asiek, Dorot, Monik, Darków, Marcinów, Mariuszów, Pawłów, Rafałów, Michałów, że takie imiona jak Klaudia, Klaudyna, Zuzanna, Honorata, Barbara, Danuta, Weronika, to były imiona rzadkie :). A Zuzia, Danusia i Basia rzadkie bo uważane za starsze, takie raczej naszych matek. Zaś Klaudia, Klaudyna, Honorata za wymyślne choć mnie się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imiona z którymi miałam styczność: Chłopiec: Orestes, Ksawier, Ariel, Sambor(syn koleżanki) Dziewczynka: Samanta( młodsza córka koleżanki, starsza ma Jessica), Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio poznałam kobietę o imieniu AmAlia przez a, nie AmElia. Kobieta ma 92 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W liceum miałam koleżankę Ksenię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albin, Ambroży - chyba jego mama lubila historie "Pana Kleksa". Maja po 29 lat. Chodzilam z nimi do klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inetta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oktawia.. chodziła że mną do gimnazjum 16 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noemi, Honorata, Kordian, Donald, dla mnie osobiście dziwne to Leon, Franciszek, Ignacy ,Antoni ale teraz takie modne więc nie znam się ;-) i nie zdziwię się jak po podwórku za niedługo będą biegać Dobrosławy i Bogusławy ,Danuty itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia tez miala na imie Amalia A teraz moja siostra dala corce na imie niby po babci ale jednak nie bo Amelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio wychodze z psem, pani z wnuczkiem- Kubusiu patrz jaki piekny piesek. A ja- Kubusiu patrz jaki piekny chłopczyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksenia i Melisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również znałam Ksenie w liceum :-) Koleżanki syn ma na imię Mieszko ;-) W podstawówce miałam znajomą Almę. Wspominany już Rodżer- syn cyganki. W sumie drugi Kewin, a córka Wanessa-wszystkie z taka pisownia :-D Ariel-kuzyn szefowej. Córka ma koleżankę Leę :-) Mija-córka klientki-choć ostatnio dość popularne. Faustyna-koleżanka brata z gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kiedyś na koloniach gdzie była Miłorada. Wszystkie dzieci jej dokuczaly i mówiły "Miłorada, g...o zjada", a miała ona chyba 8 lat wtedy. Znałam jeszcze Despinę albo Emanuelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaa
Z Oksaną ( Polką), Sonią, Agnelą, Gieworgiem, Malwiną, Fatimą , Inez, jak jeszcze sobie cos przypomne to dopiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaa
Aha i jeszcze Irmą- moja nauczycielka z podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaneta (Żanetta?) w podstawówce - a mam obecnie 34 lata. wredy mi się podobało jej imię :D bo ja oklepana Ewa jestem. poza tym: Balbina (serio!! studia) Jagna (siostra kolegi z LO) Konstancja (akademik) Cyntia (koleżanka mojej siostrzenicy) Gabriel (syn koleżanki ma 5 lat) Pankracy (serio.. biedny. kolega ze studiów) Fryderyk (liceum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i jeszcze przypomniało mi się: Margareta (w połączeniu ze śmiesznym nazwiskiem) i Dezyderiusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Oksaną ( Polką), Sonią, Agnelą, Gieworgiem, Malwiną, Fatimą , Inez, jak jeszcze sobie cos przypomne to dopiszę usmiech.gif X A Co takiego dziwnego w imieniu Malwina? :P Jestem rocznik 94 i znam mnóstwo dziewczyn o tym imieniu, nawet starszych ode mnie. Jedna z nich po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poznałam Cyntie. Naprawdę dziwne imie..nie wspominajac podanego wyzej dezyderiusz ..ciekawa jestem czym kierowali się rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balbina - moja sasiadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estera i jej siostra Bernadetta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estera robi się coraz bardziej popularne, w przedszkolu w grupie z moją córką sa 2 Estery, i moją sąsiadka też ma Estere, kuzynka jest w ciązy i mówi że też tak da dziecku na imie , i moja kosmetyczka tak ma na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vivien Krzak - autentyk...brak słow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estera to piekne imie, chcialam tak na bierzmowaniu ale durny ksiadz mi dal maria, a tak mam na drugie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaklina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×