Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za ciasna przy analu?

Polecane posty

Gość gość

Hej, próbowałam spełnić w łóżku swoją fantazje i w końcu partner się na to zgodził, zadbałam o przygotowanie i gdy mieliśmy już przejść do meritum, to nieważne w jakiej pozycji jego penis nie chciał wejść, na początku, gdy nie był jeszcze zniechęcony próbami był dość twardy a ja potrafiłam zmieścić w sobie 3 palce do połowy ich długości, ale penis nie chciał wejść? jakieś rady, bo chciałabym spróbować 2 raz, ale boję się, że jak za drugim nie pójdzie, to biedaczek się zrazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup i noś korek analny, albo jak jesteś odważniejsza spróbuj z analnym dildo. To jest najszybsza i najłatwiejsza droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz użyć czegoś do smarowania, inaczej nie wejdzie ;-) Najlepiej kup jakiś lubrykant (można dostać np. w Rosmannie czy w aptekach), albo po prostu zwykłą oliwkę do ciała. W ostateczności może być nawet masło, jak w pamiętnej scenie z Marlonem Brando i Marią Schneider z filmu "Ostatnie tango w Paryżu" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda dupa jest ciasna. Masakra co za matoly tu siedza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dwie opcje, albo zastosujecie jakąś oliwkę albo twój partner zajmie się oralnie tamtym miejscem - minus jest taki ze po jakimś czasie ślina wysycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:58 Matoly to malo powiedziane. Nie ma czegos takiego jak za ciasna przy analu. Jak napisala przedmowczyni, kazda dupa jest ciasna. Taka natura d**y :D Tak samo mitem jest ze anal boli. Anal boli gdy robi sie go zle, a mozna robic wiele zle przy analu. Partner moze penetrowac i wchodzic glebiej tylko wtedy gdy zwieracz sie rozluznia. Gdy sie napina kategorycznie stop. Wiekszosc niedoswiadczonych par, przyzwyczajonych do swobodnego seksu waginalnego mysla ze seks analny tak samo latwo przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal to pedalstwo a normalny facet sie brzydzi w gowniana dziure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijajac juz fakt ze kobiete to boli to jest to odrazajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Renata
Ja pierwszy anal miałam w wieku 15 lat wtedy było trzeba dużo smarować pupcię najpierw rozciągać jednym paluszkiem potem dwoma trzema a i tak trochę bolało teraz mam 43 lata i w dupcie wchodzi prosto z marszu bez problemu wystarczy trochę śliny albo soczku z cipki i można wchodzić do końca i nic nie boli sama przyjemność dodam tylko że w dupcie kochamy sie przy każdym seksie czyli codziennie .Miewam też czasami dwa w dupci ale tu już początek jest trudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Renatko, podniecasz bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla 123543 dziękuję i miło mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×