Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość JurekTruski

jaki materac wybrać Janpol, Alvare, Koło czy inny

Polecane posty

Gość JurekTruski

Witam szukam materaca dla siebie i żony i zupełnie się pogubiłem jaki materac wybrać. Na razie spodobały mi się 3 firmy - Janpol, Alvare i Koło ponieważ wszystkie mają podobne ceny podobne konfiguracje materacy i pozytywne opinie na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Sobolewska
Matinee- sprawdź sobie ofertę na www.matinee.pl. Mój materac jest bardzo wygodny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór odpowiedniego materaca, to nie lada wyzwanie. Sama szukałam bardzo długo czegoś, co będzie najwyższej jakości a ponadto - cena będzie adekwatna co do jakości, a nie za markę. Zaryzykowałam i kupiłam materac stąd, z polecenia http://materace-visco.pl . I muszę przyznać, że bomba! Od razu komfort spania jest lepszy, ze względu na to że materac "oddycha".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materace
Zależy jaki materac Cię interesuje czy np materac kieszeniowy lub materac kokosowy. Ja ze swej strony mogę polecić materace może mniej znanego polskiego producenta Wiessen ale bardzo dobrej jakości materace https://materacnawymiar.pl, które można też zamówić na indywidualny wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosie120
zajrzyj na www.comforteo.eu, tam na pewno znajdziesz jakiś fajny odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaliza000
polska marka - dobra jakość!! meble-marzenie to fajny wybór, a przy tym atrakcyjny cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wybierzesz janpola, alvare czy koła to wszystkie te firmy produkują dobre materace. Ważne, że polskie z dobrymi opiniami i posiadają certyfikaty. Zależy tylko ile masz kaski, bo chyba z tego zestawienia alvare jest najańsze. Ale co mogę doradzić to szukaj materaca kieszeniowego z pianką memory. Mam taki materac i jest rewelacyjny. Kupiłem go właśnie w jednej z powyższych firma alę nie sprecyzuje, która firma to była bo nie chce robić reklamy. Moim zdaniem, każda zasługuje na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izis111

Ja z czystym sumieniem mogę polecić materace firmy Sembella. U mnie w domu już wszyscy śpimy na materacach z tej firmy. My z mężem mamy dwustronny materac Smart Elasto, a nasz 14 letni syn śpi na materacu Samba. Nasz matrrac jest wyjątkowo wygodny i w zależności od potrzeby mogę sama decydować czy spać na miękkiej, czy też twardszej stronie. A do tego nie kosztowały one majątku. Tak więc mamy przyzwoity towar w pzryzwoitej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga Wolska

Też mam materac smart elasto. Co jakis czas przekręcam materac. Latem śpię na twardzsej stronie, a zimą lubię tę mięką. Wogóle to fajnie, że ktoś wymyślił coś takiego. Jakbym teraz miała kupować nowy materac, to bym też kupiła materac spręzynowy z pianką. I koniecznie taki gdzie będę mogła przekręcać go co jakiś czas  🙂 Teraz szukam jakieś fajnej odprężającej podusi do spania. Może ktoś by mógł mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

my też długo szukaliśmy ale ostatecznie kupiliśmy z hildinga i jesteśmy zadowoleni bardzo dobrze nam sie na nim spi ogólnie mają duzy wybor to pewnie cos znajdziesz dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi

Duży wybór materacy ma w ofercie Sembella. Mają tam wygodne materace na każdą kieszeń. Ja też mam od nich materac i jestem nim mile zaskoczona. I nie ukrywam, że kupiłam go, bo ma fajne właściwości, ma miedzy innymi zdejmowany pokrowiec i bardzo dobre opinie, a do tego cena była bardzo przyzwoita jak za tak markowy materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana

Ja też zamierzam wymienić mój stary materac na nowy. Wiem, że na pewno chciałabym materac piankowy. Dużo czytałam na ten temat i pianka byłaby dla mnie najlepsza. Wacham się nad firmą, z której miałabym kupić materac. Byłam w Ikei, Jysku i przeglądałam wiele stron internetowych. Zaciekawił mnie wpis Blondi odnośnie materacy z firmy Sembella. Byłam ostatnio na ich stronie i widziałam tam całkiem niezłe przeceny na niektóre materace i dlatego cena wydaje się być bardzo atrakcyjna. I tu moje pytanie. Czy ktoś z Was śpi na takim materacu i mógłby mi tu napisać swoją opinię na temat materacy z tej firmy? Byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja D.

Moze jestescie mi w stanie pomoc wybrac jakis fajny i niedrogi materac? Waham sie pomiedzy sembella, hilding, a ikea? Od tygodni wertuje rozne oferty i nie moge sie na zaden zdecydowac. Potrzebuje materac 90 centymetrowy, a waze 53 kg. I maks 1000zl moge na niego wydac. Wiem, ze sembella ma teraz promocje na niektore modele. Moze warto kupic drozszy model z upusetem? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oskar M.

Ja też zamówiłem materac opti bio z sembelli. Jest teraz w promocji i zaoszczedziłem kilka stuwek. Czekam na kuriera, który ma być po niedzieli. Mam nadzieję, ze będę z niego zadowolona, bo jyskowy był średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DObre materace są z painką geltex. Sama taki używam od 5 miesięcy, dlatego mogę z całą pewnością polecić, bo u mnie ten materac się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11.09.19, 13:22

Ja uważam, że najfajniejsze są materace z pianką bultex , ale myślę  ze warto sie może w sklepie doradzić , co będzie komu pasowało. Mi najbardziej podpasowały z tą pianką. Mamy już  2 takie materace i jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zawsze trzeba poleżeć w sklepie podczas wyboru materaca. Nas podczas takiego testowania bultex oczarował i tak zostało:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od lat jesteśmy wierni firmie Sembella. Obecnie śpimy od nich na materacu HetmanAqua h3. Dla nas jest to twardość optymalna, ani nie jest za twardy ani za miękki. Jesteśmy z niego zadowoleni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór materaca to bardzo indywidualna sprawa, każdy musi dobrać odpowiedni pod siebie. U mnie sprawdza się pianka BULTEX, ma super twardość twardy ale bardzo wygodny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci bardzo fajny materac Fiki Miki 160\70. Jest to bardzo wygodny materac, łatwo się go czyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×