Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepijący z wyboru

Dlaczego kobiety nie chcą nie pijących facetów?

Polecane posty

Gość gość
Nie toleruje alkoholu u siebie ani u partnera. Żadne z nas nie pije, nigdy nie piło alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę niepijacego ale bardzo trudno takiego znaleźć i to jeszcze 30+.Same moczymordy a to już przerabiałam,byłam w zwiazku z alkoholikiem i to był najgorszy okres mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam niepijącego kumpla ale jest nieśmiały i kobiety go olewają, więc ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez procentów dziś gość dziś jestem nietolerancyjny bo unikam i nie lubie pijących ani palących, skasowałem znajomych którzy piją choćby piwo, i wiecie co, nie brakuje mi ich, bez alkoholu można żyć, niestety w tym poj/ebanym kraju takich jak ja nazywają "nawiedzeni", ale mam to w d'upie x to jesteś nienormalny, zeby kasowac znajomego bo pali albo pije. I zapewne masz jeszcze sto innych problemów i powodów zeby kasowac za bzdury. Nie mówimy oczywiscie o wiecznie zapitych alkoholikach. Ale wiekszosc osób pali albo pije, podejrzewam ze 80% społeczeństwa, wiec musiałes skasowac wszystkich prawie. i to uwazasz za normalne? To nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografia
Ale się ktoś mnie uczepił:D A dlaczego a dlatego :):D Było wtedy gorąco więc wypiłam. Czy taka odpowiedź cię zadowala? :P W październiku odeszła na emeryturę moja znajoma z pracy. Każda, która z nią pracowała dostała po flaszce Soplicy o smaku pigwy. I nie uwierzycie-Soplica wciąż się chłodzi u mnie w lodówce. Zrozum - Nie każda kobieta to kurfa i nie każda kobieta to alkoholiczka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez procentów
gość dziś taaa, jestem nienormalny bo nie chlam i nie chce mieć chlających znajomych, dlatego te 80% pijącego społeczeństwa olewam, a że w tym kraju jest kult alkoholików to mnie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitara i 4 kółka
fotografia dziś kto pije jest bezmózgiem, unikam bezmózgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlajta dalej debile
jak można nie pić? przecież ten naród byłby za mądry i ludzie za długo i za zdrowo by żyli, muszą pić bo system by zbankurtował, a tak bydło samo się truje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie rozrózniasz rozumiem chlania od picia alkoholu? i jakie masz problemy z tym, ze ktos pali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografia
Nie kłócić się :D Czy ktoś tu dziś pił? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie zadaje się ani z chlejącymi ani z pijącymi, picie dla mnie to tylko inny odcień chlania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość ludzi to patologia, nie potrafią się spotkać bez picia, więc niech sobie chlają nawzajem a ja nie musze tego oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez procentów tez mialam takich znajomych mlode malzenstwo,dwojka malych dzieci i u nich dzien w dzien piwko i papierosy, a w domu smrod i brud bo mamuska albo z telefonem albo z fajkiem w reku.. zakonczylam ta znajomosc bo mialam dosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj dokladnie, wiekszosc to pijusy dla nich spotkania i imprezy bez alkoholu to zadne imprezy.. mam kolezanke, jest mezatka, jak przyjechali do niej szwagrowie w odwiedziny to przez trzy dni non stop chlali, ona pozniej w pracy narzekala ze zle sie czuje , hahahha :D :D nie szkoda mi takich idiotow no ale ona sie uwaza za inteligentna, matka dwojki dzieci i chodzi na imprezy w soboty z kolezanka., niech sobie robi co chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kiedy kobieta
Lubie sobie zapalić papieroska po dobrym obiadku, do piwka, przy ciekawej rozmowie, na rybach z kumplami, ale najlepszy papierosek ever, to ten po seksie z żonką :) Lubię piwo w lecie, po gorącym dniu. Albo przy ognisku. Lubię gin z tonikiem do wieczornego filmiku. Lubię walnąć pięćdziesiątkę śliwowicy, kiedy przychodzę do domu po porąbaniu kilku kubików drewna na mrozie. Lubię whisky single malt, odrobinka na dno szklanki, pić i wąchać. Lubie nalewki ojca, do obiadu mamy. Lubię wytrawnego, dobrze schłodzonego Rislinga do krewetek z czosnkiem. Lubię Jacka Danielsa do steka z polędwicy. Czego nie lubię, to klasycznych polskich nasiadówek w stylu "ochlaj i wyżerka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa szminka
pozbyłam się wszystkich pijących "znajomych", po prostu urwałam kontakty i teraz życie jest piękne, zdrowsze, a dodatkowo oszczędzam mase kasy na alkoholu bo go nie kupuje od lat, za to kupie sobie prawie nowe auto średniej klasy i wyjade na porządne wakacje za ocean, warto nie pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzcie sobie na statystyki. Coraz wiecej kobiet szczegolnie singielek otro pije i pali a wg kobiet mezczyzna by byc uwazany za meskiego MUSI pic****alic wiecej niz one. Tak samo dziala to ze wzrostem zarobkami, przeklinaniem czy iloscia partnerow seksualnych. Kobiety nie chca nizszych od.siebie, slabiej zarabiajacych, bardziej kulturalnych uwazanych za c***y bo ona k.. ch... p.... a on prosze l, dziekuje, przepraszam; mniej doswiadczonego seksualnie czy prawiczka. Taka jest natura. Kobiety obnizyly swoj poziom wiec i za gorszy sort sie biora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem singielka, nie pije i nie zamierzam tak samo jak nie bede sie brac za byle portki"byle by byly, wole juz byc sama i miec swiety spokoj niz dzien w dzien sie uzerac z pijusem, chamem czy nierobem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha kobiety go olewaja wiec ma problem? :D chyba brak problemow no ale skad prawiki piszace tu maja to wiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
Niektórzy tu mają niezłe problemy z piciem. Nie swoim piciem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pedaly pija alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti niepijący
w polsce jest 100 porządnych kobiet na 1 porządnego faceta, panie mają przesrane z braku wyboru, współczuje wam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego jest tak duzo singielek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedni obywatele krajowi
singielki płacą wysokie podatki, dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yeti niepijący dziś w polsce jest 100 porządnych kobiet na 1 porządnego faceta, panie mają przesrane z braku wyboru, współczuje wam serdecznie :( co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×