Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WJ

Pytanie o zaręczyny

Polecane posty

Gość WJ

Cześć, Czy ktoś mógłby mnie nakierować od "technicznej" strony w sprawie zaręczyn? Rzecz jest w tym, że zaręczyny będą niespodzianką i nie znam reakcji mojej przyszłej (mam nadzieję) żony. Tj .nie wiem czy powie "tak".... Czy w związku z tym, że nie jestem pewien jej odpowiedźi powinienem założyć, czy tylko dać pierścionek? Instynkt mi mówi, że powinienem jednak założyć jej pierścionek na rękę, ale nie jestem pewien. Będę wdziecznt za odpowidź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpierw zarzuć jej powróz na szyję - jakodmówi to zaciaśniaj bo jak lubi bdsm czy mdm jakoś tak to bedziesz miał blizej do ślsubu lub do pochówku zalezy jak ścisniesz mocno raczej tak ajak zbladnie to znak - że już blisko finału - na walentynki ten chyczny ożenek ze zapyta m się www.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WJ
Wezmę pod uwagę Twoją propozycję :) I nie, absolutnie nie w plastikowe walentynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Izyda
chcesz ją zmusic do ślubu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jw. w walentyki oświadcz się w plastikowy worku będzie niebanalnie adekwatnie do święta w marcu polpularne są oświadczyny w tartaku, a w maju to kończą się zbiory kasztanowca więc na ożenek jest za pozno wniosek - tak czy siak terminy się nie pokrywają więc tylko puchufka, suwak, golf i marsz al.niepodległości a nusz się namyśli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WJ
Nie. Sytuacja jest dość skomplikowana i po prostu nie jestem w stanie przewidzieć jej reakcji. Stąd moje pytanie, o "techniczną" jak kolwiek źle to nie zabrzmi stronę zaręczyn. Nie chcę doprowadzić do sytuacji, gdzie czułaby się do czegoś przymuszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość chyba Cię zaproszę na wesele, ale uprzedzam, ze będzie skromnie i i bez disco polo, więc nie wiem, czy reflektujesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Izyda
Planujesz już wesele a ona się jeszcze nie zgodziła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem,wydaje mi sie ze zareczamy sie z osoba ktorej jestesmy pewni ,jesli sie kochacie nie.widze powodow dlaczego mialaby powiedziec nie???mozesz to wyjasnic ,chyba ze.macie po.15 lat to.jej reakcja bedzie uzasadniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśnię, chociaż nie to jest przedmiotem mojego pytania. Mamy więcej, niż po 15 lat, tak ze 2 razy. Ja jestem 100% pewien, ale ona delikatnie mówiąc niekoniecznie. Cały czas pytam właściwie o obyczaj, savoir vivre. Zimny pot mnie zalewa na myśl, że mogłaby nie dać sobie go założyć na palec. Stąd pytanie, czy można go po prostu dać, a nie zakładać, tak, by ta osoba nie czuła się przyparta do ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazujac pierscionek w pudelku trzymaj go w reku wtedy zapytaj jak odpowie tak naluz na palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wiesz ze ona niekoniecznie to tak czy siak będzie czuła się przyparta do muru i żeby Ci się przykro nie zrobiło to go pewnie przyjmie a dopiero potem zda sobie sprawę co zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaręczyłem się w bardzo fajne sytuacji. Pojechałem z dziewczyną na kąpiele piwne do tego sanatorium http://uzdrowisko-swieradow.pl/. Siedzieliśmy w wannie w kształcie serca i wyciągnąłem pierścień i poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jesteś tanim spamem jak cię nie interesuje temat zamknij drzwi za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×