Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet raz do mnie sie przybliza a raz oddala meczy mnie to

Polecane posty

Gość gość

Np. sa tygodnie czy miesiace kiedy jest bardzo czuly, czesto sie odzywa np. pare razy dziennie, a sa takie okresy czasu kiedy np. nie odzywa sie po kilka dni, ja wtedy cierpie bo zastanawiam sie czy to juz koniec :( I raz czuje, ze mnie kocha, a raz nie... Co o tym myslicie? Zalezy mu na mnie tylko czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ma osobowosc unikajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę sprawdzić w magicznych kamieniach podaj znak zodiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Izyda
osobowość unikająca z jednej strony się oddala z drugiej przybliża, on tak naprawdę jest kobietą w męskim ciele, gejem, niewiele możesz z tym zrobić, będzie tak unikał aż w końcu zniknie, jestes przykrywką, ucieknie z 30 latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobowość unikająca, hahaha, olewa laske kilka dni !!.. ciekawe na ile ją oleje jak się pokócą , miesiąc, dwa, ?, w koncu przyniesie w kocyku zawiniątko do adopcji hahhaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobowosc unikajaca /lekliwa to powazne zaburzenie tylko terapia pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.26 wrozka Izylda piszesz to na zarty czy wywrozylas to z kart? ;) Bo zeby bylo smieszniej tez mialam taki przypadek kontakt-brak kontaktu i mialam podejrzenie, ze jest gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfacetwkobiecymciele
a kto by z babą wytrzymał non stop,trzeba odpoczywać,a ty autorko masz niedowartościowanie i brak pewności siebie,unikającego przyciągnie osobowość która zaraża lekkością i radością,taka rada,a ty wrózka zaklinaj sobie swoje zwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfacetwkobiecymciele
zawsze łatwiej stwierdzić ze to gej niż ze nudne jestescie albo upierdliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On gejem nie jest na 100% akurat tego jestem pewna :O Także to nie jest ta przyczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.33 nie, to temu facetowi zalezalo bym sie z nim zwiazala i mowil od poczatku o slubie, a ja przez to sie balam ze to gej, przez takie zachowania musialam mu podziekowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a pytalas go o to? Jest wiele opcji: -spotyka inne dziewczyny na boku -nie jest pewien swoich uczuc do Ciebie -nie szuka nic powaznego, ten zwiazek jest dla niego tymczasowy -jest po prostu bojazliwy, boi sie zranienia, nie wie sam co czuje Powod moze byc jeden z powyzszych, kilka na raz lub zupelnie inny. Tu Ci nikt nie powie na pewno. Mi sie najprawdopobniejsze wydaje, ze ma jakies problemy, np. niskie poczucie wlasnej wartosci lub cos innego. Jesli sie go nie spytasz nie dowiesz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfacetwkobiecymciele
ok bałas się ze to gej,nie wiem jak wyglądają wasze namiętności ,ale prawdziwą ciężko udawac :-) ale wiem zwykły seks to norma więc możecie się pomylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O znowj desperatka sie zastanawia czy facet ja kocha haha. przeciez ci powiedzial, ze sie spotykacie tylko na seks. on zony nie zostawi. A ty po ponad 3 latach dalej sie zastanawiasz? Chyba gdyby cos do ciebie czul, to po takim czasie zostawilby zone. nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź kobietą bluszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4.00 no wlasnie ja nie czulam do niego zadnej namietnosci, niby mezczyzna jak z obrazka, z wygladu 10/10 ale mial sobie cos aseksualnego co mnie odpychalo, nigdy wczesniej tak nie mialam. Jak pierwszy raz zobaczylam tez pomyslalam ( na pewno gej) nie wiem czemu, moze mam dobra intuicje... W czasie jak sie spotykalismy wyslal mi raz przez przypadek wiadomosc w sobotni wieczor, ze siedzi sobie przytulnie z Felixem na kanapie przed telewizorem. Gdy go zapytalam, kto to felix (spytalam, czy ma moze kota :P) powiedzial, ze to byla wiadomosci do kolezanki i to byl zart. Ale dziwny zart, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfacetwkobiecymciele
a po jaką anielkę kręcisz z facetem do którego nie czujesz żadnej chemii???? żeby tylko ktoś się kręcił koło ciebie czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja? wlasnie po kilku randkach zaproponowalam przyjazn. Teraz ma inna dziewczyne niby. Ale do dzis nie wiem czy byl gejem czy nie. To moze byc tylko przykrywka :) po za tym ta dziewczyna wyglada troche jak wysoki chlopak z rysow twarzy i z figury. Ale pewnie sie juz nie do wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×