Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karola07

co mam wybrac?

Polecane posty

Witam. Doszło do tego , że mam dylemat życia i naprawdę nie wiem co mam zrobic ze sobą. A raczej w co zainwestować siebie i pieniądze. Wiem że jest tu was dużo i są też doświadczone babki, więc bardzo was proszę o poradę, moze sie dla was to wydac dziecinne, ale coz naprawde nie wiem co mam ze soba zrobic. Otóż będę pisać maturę i chce się dostać na pielegniarstwo. U mnie w miescie jest tylko stacjonarne, a chcę się wyprowadzic wiec pomyslalam że mogłabym w coś zainwestowac i dorabiac sobie :) Otóż zastanawiam się nad kursem przedłużania rzęs. Rozmawiałam z dobrą instruktorkom i podobno jesli sie naucze jest na to popyt wiec te pare groszy mozna zarobic, jeden kurs 1:1 to 1600 zł + łóżko, lampa i taki zestaw startowy. Z drugiej strony moją pasją od zawsze była fotografia.. ale wiadomo że to bardzo drogie hobby. Miałam bardzo dobry aparat i obiektywy z tym ze zostalam okradziona. Wiec gdybym chciala zaczac od nowa w gre wchodza raty na lustrzanke pelnoklatkową to koszt ok.6000 nowa, na raty teraz jst za 130 zł wiec nie tak zle, no i reszta dokupilabym jakies obiektywy juz za pieniadze. Chociaz wiem ze na fotografii w tych czasach ciezko sie wybic.. co myslicie ? Póki mam jakies odlozone pieniadze i plan zeby sie realizowac chcialabym przeznaczyc to na ktores z tych dwoch . Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×