Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia111

Mango masz radę dasz :)

Polecane posty

Gość gość
kurcze, że dopiero teraz zauważyłam że jest watek zwiazany z produktem który stosuję, jestem w połowie trzymiesięcznej kuracji jak na razie 5,5 kg może ktoś jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go mam, zaczęłam drugi miesiąc ograniczyłam słodycze do minimum i kg lecą jak na razie 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi również udało się pozbyć nadwagi i to w trzy miesiące, co prawda nie była ona duża ale 9 kg tłuszczyku zrzuciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam mango jakiś miesiąc temu, przeszłam pełną kurację po której pozbyłam się 12 kg . Polecam jak najbardziej, mam nadzieję że nie przytyję po świętach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję kończę drugie opakowanie i jak na razie 7 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w dwa miesiące z mango z VP schudłam ponad 5 kg w sumie wynik mnie zadowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd zamawiacie to african mango?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiałam od producenta Vital progres, z tego co przeczytałam, ma największe stężenie ekstraktu no i działa :) tu masz link https://africanmangosklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, african mango to bardzo fajny produkt po którym schudłam 6 kg w dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój rekord 13 kg w trzy miesiące, a to wszystko dzięki african mango. Tak się cieszę, że zdążyłam do lata. Teraz muszę się pilnować, żeby okres gillowy mnie nie rozsadził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z mango schudłam 6 kg w dwa miesiące. Wynik jak dla mnie ok, bo prawdę mówiąc, nie wiele zmieniłam w diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mną pierwsze dwa tygodnie, pierwszy spadek wagi zaliczony zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to strona producenta, aktualnie stosuję ten suplement. Jak na razie schudłam 6 kg po półtorej miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
afrykańskie mango to klucz do mojego sukcesu, przyznam, że na początku nie wierzyłam w jego skuteczność, ale w sumie dlaczego miałabym nie spróbować. Ma tyle pozytywnych opinii, nie jednej kobiecie pomógł. Zostały mi ostatnie trzy tygodnie stosowania, może jeszcze schudnę ale już jestem zadowolona ze zdobytych efektów. 11 kg w ponad dwa miesiące, jedyną rzeczą którą zmieniłam to przestałam smażyć głównie piekłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, w końcu udało mi się zrzucić parę kilogramów a to dzięki właśnie afrykańskiemu mango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×