Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudiardr

przestało mu zależeć po wspólnej nocy

Polecane posty

Spotykam się z chłopakiem od sierpnia - poznaliśmy się przez tindera. Randki są fajne, zwykle chodzimy do kina, na kolację, oglądamy filmy u mnie albo u niego, ale niezbyt często, zwykle raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie. Jest miło, w grudniu "zajął się mną" gdy byłam chora - zrobił zakupy, zawiózł do lekarza. Nie poznałam jeszcze jego znajomych, ani on moich. Nie rozmawialiśmy też nigdy poważnie o tym, co jest pomiędzy nami. Wiem, że on nadal regularnie loguje się na tinderze i rozmawia tam z innymi. Poruszyłam niedawno z nim ten temat i powiedział, że to dlatego, że to pomiędzy nami rozwija się tak wolno i nie wie na czym stoi, i czy mi w ogóle na nim zależy. Powiedziałam, że mi zależy i dlatego właśnie jestem zazdrosna o inne dziewczyny z tindera. Rozmowa się urwała, i od tamtej pory do tego nie wracaliśmy. On nadal się tam regularnie loguje. Dwa tygodnie temu, gdy byłam u niego zrobiło się gorąco, i spędziliśmy razem noc. Było miło, chociaż trochę krótko, i zaczął się usprawiedliwiać, że miał bardzo długą przerwę, mimo, że ja w ogóle nie komentowałam sprawy. Potem coś ugotowaliśmy, zjedliśmy i ja chciałam drugi raz, wszystko szło dobrze, rozebrał mnie, po czym nagle uciekł do łazienki, a gdy wrócił zakomunikował, że idziemy spać. Obrócił się do mnie plecami i zasnął. Dopiero rano mnie przytulił i było miło, całowaliśmy się i przytulaliśmy, pożegnaliśmy się w dobrej atmosferze. Wydawało mi się, że wszystko jest ok. Od czasu wspólnie spędzonej nocy przestało mu zależeć - odpisuje mi po paru godzinach, albo następnego dnia, sam z siebie nie pisze, nie dzwoni, nie proponuje spotkania. Gdy ja zaproponowałam, powiedział, że jedzie na weekend do domu i nie da rady. Nie wiem co mam o tym myśleć. Wcześniej narzekał, że relacja się nie rozwija a mimo to starał się i mu zależało. Po tym, gdy relacja się posunęła do przodu - zaczął mnie olewać... proszę, napiszcie co o tym myślicie, bo ja już wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tinderowe znajomości tak wyglądają :D czego się spodziewałaś? To taki zamiennik roksy tylko darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wiem, że to portal na którym ludzie szukają przygód, ale on starał się przez pół roku po to, żeby sobie raz pójść do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starał się? ;) w tym czasie pewnie bzykał dziesiątki lasek z tego portalu, skoro zaczęliście się spotykać to powienien usunąć konto szczególnie po twojej uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sprawdził sie w łuzku i mu teraz glupio przed tobą. zrob mu lodzik i mu przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sobie odpuść bo on tylko cie wykorzystał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jemu nie spieszyło się do zdobycia Cię.Ponieważ "pracował" jeszcze nad innymi dziewczynami.Jego sprawa.Jego strata.Skasuj go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie sie po prostu uzależniaja o portali randkowych. Zamiast skupić się na jednym związku raz a porządnie, to ciągle, i ciągle szukają czegoś lepszego. Tak już jest, lepiej unikać tindera i ludzi, którzy tam siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może on liczy zaliczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla facetów to zabawa w zaliczanie. Potrafią pól roku-rok polować aż upolują. Chyba, że się zakochają to wówczas wszystko może inaczej się potoczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał co chciał, może byłaś kiepska w jego mniemaniu itp. więcej się wycofał. Fakt że bez jaj ale to życie. No i na co liczyłas u faceta z tindera :D błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stanal mu za drugim raem : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes puszczalska a jemu nie przestalo zalezec tylko nigdy nie zalezalo ale to ci sie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tinder to typowe narzedzie do szukania latwego sexu, wiec na co liczylas? Facet krecil z Toba, a w tym czasie zaliczal inne towary. Norma. Jedno moge powiedziec. Dziewczyny z Tindera traktowane sa jak glupie laski do dymania. I nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przestało zależeć, tylko nigdy nie zależało. Na początku ludzie lgną do siebie i chcą się spotykać często, a nie raz na tydzień czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarze jak zawsze na bardzo wysokim poziomie. A ja myślę, że wstyd mu, że to trwało tak krótko i dlatego tak się zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są komentarze na niskim poziomie, tylko komentarze oddające samo sedno wszelakich portali typu badoo, fotka, tinder, sympatia i całej masy czatów towarzyskich, bo naprawdę bardzo, ale to bardzo rzadko ktoś szuka tam czegoś więcej niż tylko fajnego zabawienia się, a jak ktoś szuka w takich miejscach wymarzonego księcia/księżniczki to się szybko srogo zawiedzie. Znalezienie tam kogoś wyjątkowego na poważnie graniczy z fartem porównywalnym do ustrzelania 6?... no dobra, 5 w totolotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autroka po pierwsze nie jest puszczalka A facet albo nie podobało mu się łóżku albo bajerował Ciebie i jeszcze inną i ona podobała mu się bardziej albo jest zażenowany tym że się nie sprawdził. Ja bym powoli go odpuszczała zobaczysz co zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to do kogo ??A ktora by chciała cudzego chopa na głowie hees swojego ma dosyć a jeszcze furiat i babiarz po co taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jakaś niedowartosciowana jsks przez swojego to szuka cudzego aby jom przeleciał a to nie mydlo se nie zmydli sypko starczy kazdemu kto zechce ino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta niedowart.przez swojego to leci na cudzego ale to nie mydło starczy kazdemu jak se weźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia, powiem Ci dwie rzeczy. Po pierwsze facet totalny zlamas, wiec nie zawracaj sobie nim glowy. Po drugie, Ty to swieta jestes! Poszlas z nim do lozka po prawie pol roku. Moja byla to na pierwsze spotkanie zaprosila do siebie faceta z Tindera i sie z nim przespala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego tu nie rozumiec? Facet był, jest i prawdopodobnie będzie cieniutki. Dał plamę, boi się powtórki, wiec ucieka. Nie przełknąłby powtórnej porażki. A tinder hula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to od razu iść do łóżka jak Ci się chlop podoba. wtedy czujesz tylko chemię i go idealizujesz i tak naprawdę uprawiasz sex z kims z Twoich wyobrażeń :D to jest dobry sposób, pod warunkiem, że nie liczysz na nic więcej ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje, to on sie wstydzi ze jest cienki. Pierwszy raz krotko, a drugi raz nie staje. Cienki bolek. Znajdz innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"klaudiardr wczoraj no, wiem, że to portal na którym ludzie szukają przygód, ale on starał się przez pół roku po to, żeby sobie raz pójść do łóżka?" X Dobre :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ma racje - typow*******cz nie czekałby pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Na moje, to on sie wstydzi ze jest cienki. Pierwszy raz krotko, a drugi raz nie staje. Cienki bolek. Znajdz innego " X Ja j***e!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×