Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradziłem żonę z jej siostrą

Polecane posty

Gość gość
po tysiącachlat szczęśliwości jakos pod koniec epoki płatnych ekspertów jedynym normatywem będzie psucie wszystkiego zeby ludzie płacili za rady jak to naprawic. towarzyszyc temu będa smiesznawe zabiegi mające utrzymac autorytet do cna zepsutych i skorumpowanych niedorozwojów którzy pchali sie na stanowiska doradcze tylko po t zeby szkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze były zauroczone ale same nie miały odwagi inicjowac zdrady a żaden chwaścior tez nie chciał im tego zaproponowac to zostały świętymi z konieczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobrze ujęte,autor przezył jednorazową przygodę i to wszystko,to sie rozejdzie po kościach, żonak pewnie w delegacji z szefem dobrze sie bawią ale to w końcu tylko "przygoda":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu chyba nie o to w tym wszystkim chodzi zeby spekulacje i domysły rządziły naszym przyjmując ostatecznie forme wymówek bądź motywatorów do zdrady czy czegoś innego. próbujecie to wszystko wpisac w jakies zasady zrobic z tego prawo a prawo nie uwzględnia prostego faktu z jakim mamy do czynienia codziennie a mianowicoiie takiego ze błedy sa konieczne do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to na bank prowo:) dajecie się wpuszczać w maliny jak dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same nakazy i zakazy i ich wymuszanie pod pretekstem dobra wspólnego bądź indywidualnego nas dehumanizują. nikt sie niczego w ten sposób nie nauczy. a jak sie ludzie nie będą uczyli to będa głupi co daje prawu jeszcze wiekszą władze. zasadniczo prawo nie jest nikomu do niczego potrzebne. wyrosło z jakiejs konieczności poczeło zerowac na własnych twórcach i teraz sie osmiesza wystarczy iśc do sądu i posłuchac tych debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z was zna cały kodeks prawny? a ilu z was popełniło przestępstwa? dlatego wymysla sie debilne przepisy zebyście wiedzieli jak bardzo potrzebne jest prawo i jego przedstawiciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w stanach kazdy kto sie czuje pokrzywdzony i ma kase moze liczyc na pomoc prawników. jak ma duzą kase to moze liczyc nawet na zmiane prawa. tylko o to w tym chodzi ale ja chyba nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto popełna przetsepstwa? primo: głodni biedni poniżani....tylkko dlatego że prawo zadbało o to aby mieć co robic bo zadaniem państwa jest doplnowac aby nie było biednych głodnych i poniżanych. po secundo) ludzie którzy sa z natur źli bądź rozpieszczeni przez prawo. tym wszystko uchodzi na sucho wiec produkuja masowo przedstawicieli tej pierwszej grupy. ostatnia kwestia jest taka ze prawo łamia głównie przedstawiciele prawa i resortóww siłowych. maja na to mandat i c***ja im zrobisz bo cie spałują i zamkna. idź do wojska każą ci zabijać. jak nie to łamiesz prawo. dlatego władze nie lubia weteranów bo po wojnie mogliby dojśc do wniosku ze z niesprawiedliwością społeczna trzeba walczyc zbrojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w stanach dochodiło w trakcie i po wojnie w wietnamie do straszliwych sytuacji. policjanc***ałowali beznogich weteranów tylko dlatego ze ci im chieli powiedziec czym sie kończy stosowanie przemocy na bezbronnych. pewnie w białym domu mieli z tego beka przy drogim alko i cygarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weterani nauczyli sie czegos i zmądrzeli. a mądrych trzeba eliminowac bo to konkurencja na stanowiska które winny byc czysto doradcze a obecnie utozsamia sie je z władzą prawie absolutną choć zdywersyfikowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władza: sądownicza wykonawcza ustawodawcza. jaka koorfa władza? niech sie piertolą. nikt mi nie będzie mówił jak mam zyc. kogo z kim zdradzac lub nie i jeszcze mam im płacić za te wątpliwej jakości usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobiono jak weterani zaczeli masowe protesty? najepali filmów o tym jakimi to złymi ludźmi sa żołnierze amerykańscy gwałcą wieetnamki kradna sfermentowany ryz na sake pala wioski. z nimi nie wygrasz. co nie znaczy ze można sie poddawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz dla odmiany znowu sie zaczyna gloryfikowanie wojennych przygód podjudzanie antagonizmów. filmy op zabijaniu sa romantyczne. tak to wyglada a wy sie hadracie nawet o to czy czyjs maz/zona miał prawo zdradzac i dlaczego. powodzenia zycze. osobiście to nie moja sprawa nie znam ludzi nikt nikogo nie pobił nie okrad ale jak widać podejmuje sie intensywne próby uczenia z takich kwestii problemów społecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jes cacy dopóki sie nie dostanie wpiertul. dlatego optuje za koniecznościa umnieszczania przedstawicieli zbrojeniówki w pojazdach które wymyslaja polityków na pierwszej lini frontu sędziów w wiezieniach. inaczej dalej wszyscy będziemy sumarycznie jeszcze głupsi niż do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak. zapomniałbym: GŁOSUJTA NA MNIE W WYBORACH PREZYDENCKICH 2020. z wyrazami szacunku : wasz najwiekszy wróg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nieżle - pociesz się,to ona ciebie wykorzystała nie ty ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś skończonym fioootem,potwierdzasz tylko że wy wszyscy (chodzi mi o rasę homo sapiens z penisem z przodu ) jesteście gooooowno warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet ma kochankę to zdrada, jak kobieta to przygoda:) Wali tutaj obłudą i hipokryzją na kilometr - ja go nie bronię ale poczytajcie siebie same co piszecie tu a gdze indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×