Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tomek1991Sadowski

Bany na czaterii erotyka i sex

Polecane posty

Gość Tomek1991Sadowski

Hej zakładałem już taki wątek, ale nie mogę go odnaleźć. Mianowicie chodzi o czaterię i słyne bany. Teoretycznie na ogólnym po za Erotycznym nie powinno się mieć nicku związanego z sexem. Siedziałem wczoraj prawie do 24 na czaretii na dwóch pokojach: Lublin Erotyczne. Dałem ogłoszenie na ogólnych na obu, że umówię się z dziewczyną na sex w Świdniku u mnie. O 22.30 do 24 pełno było takich ogłoszeń. Rano aplikacja informuje mnie, że dostałem bana w Lublinie, na erotycznym niby się pojawiała ta informacja, ale po kliknięciu OK mogłem chulać dalej, jednak dla świętego spokoju zmieniłem IP przez reset rutera i zmieniłem nick na podobny. Ale to co mnie trafia siedzę czasem na Erotycznym jakaś laska wbija na priva i pytam czy mogę jej wysłać zdjęcie k****a, albo czy sama pokaże c**ię i po chwili ban, albo się rozłącza, czy też daje ona na ogólnym hadło ,,Zdjęcia za wyzwiska" 3 razy ją zwyzywam jak sobie życzyła i zamyka pokój. Erotyczny jest do tego aby pokazywać fiuty, tyłki, cycki, c**eczki... Prosiłem admina aby założyć pokoje regionalne na erotykę np. SEX LUBLIN... SEX ZAMOŚĆ, to dostałem odpowiedź, że nie cieszyły by się raczej dużą ilością odwiedzin. Myślę, że właśnie było by odwrotnie bo osoby szukające frendlyseksu nie ginęły by w 2100 siedzących wieczorem i nie naruszalibyśmy spokoju na miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×