Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę wejdźcie romans w rodzinie

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. Mam poważny dylemat, nie wiem co zrobić i jak zachować się. Mam dwie kuzynki te najbliższe, jedna z nich ma męża od 7 lat, druga narzeczonego są ze sobą tez kilka ładnych lat. Z tą drugą kuzynką mam bardzo dobry kontakt, z tą pierwszą dużo mniejszy. Spedzalismy sylwester wspólnie u mnie w domu, pierwsza z kuzynek dość szybko odpadła i poszła spać, druga poklocila się z narzeczonym i on sobie poszedł chyba do swoich kolegów, ogólnie awantura była straszna, ale to co nastąpiło później totalnie mnie zszkoowało, a odkrył to mój mąż i zawołał mnie abym sama to zobaczyła... druga kuzynka kochała się namiętnie w jednym z naszych pokoi z mężem drugiej czyli swojej siostry. Natychmiast kazalismy im przerwać i wyjść z naszego domu. Facet obudził żonę i wyszli. Druga kuzynka została i próbowała nam przemówić abyśmy o niczym nie mówili jej siostrze a że była pijana to mój mąż wyciągnął od niej informacje ze nie był to ich pierwszy raz i ze ona jest bardzo w nim zakochana. Na drugi dzień przyszła do nas prosić o dyskrecję mówiąc ze tak na prawdę był to pierwszy raz a ze była pijana to skłamała, dobrze wiem że nie kłamała tylko mówiła prawdę w noc sylwestrową ponieważ mówiąc to płakała jak bardzo go kocha. Teraz zastanawiamy się z mężem co zrobić, mąż każe się nie wtrącać i zapomnieć o tym, a ja chyba tak nie potrafię żal mi kuzynki ze jest oszukiwania przez męża i siostrę. Dodatkowo mają córkę. Nie wiem co mam zrobić, proszę doradźcie coś. Z góry dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Sorry, ale tak się nie robi, dziecinada i żenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cię to obchodzi? Nie mieszaj się. Jak się chcą ru/chać to niech się ru/chają. Nic ci do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet dyma siostrzyczki, wszystkim w 3 to pasuje a przed wami udają i proszą o dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi jesteś bo wymyślasz nie wiadomo co. Ty kradłeś, on dostał prezent, ty byłeś daleko on tam gdzie ona, na gorze pod gwiazdami a potem z nią. Ty nie wiesz czego chcesz, on tylko ja chce. I jest wolny wewnętrznie, jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo wypier*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze gdyby nie fraza "kochała się namiętnie", historia prawie do uwierzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam.napisałeś to prowo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się tego, że prędzej, czy później może wyjść fakt że ich nakrylismy i wtedy będziemy najgorsi dlatego ze nic nie powiedzieliśmy. Stąd ten mój dylemat odnośnie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paciaaa
Sama byłam zdradzana. Powiedz wszystko. Nie miej wyrzutów sumienia. Oni ich nie maja i krzywdzą najbliższych. Nienawidze takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiliscie glupote. Trzeba bylo ich nagrac i wyslac zonie anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie po alko robią różne rzeczy , chcecie mieć czyste sumienie powiedzcie tej "zdradzonej żeby pilnowała swego bo podbijał do jej nie wiem siostry/kuzynki i gitara . Nie zrobicie nie potrzebnego bałaganu a on będzie się mógł obronić , dziękując za ewentualną ochronę czyli nie będzie miał w was wroga że go całkowicie wkopaliście. PS. I sobie pozniej sami wszystko wyjasnia kto do kogo pierwszy miete czuł , a wy sie o wszystkim dowiecie tak czy siak . @Paciaa a mają jakieś dowody ? Bo jak nie to słowo przeciwko słowu będzie miało bardzo przykre konsekwencje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiedz o tym co widziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×