Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kartonowe pudełko

Po co chcecie dożyć do jutra?

Polecane posty

Gość gość
dziś sama nie wiem czemu tak jest ze przyciagam tych niewlasciwych ostatnio mnie podrywal koles ktory jest ponad 20 lat ode mnie starszy :D no mnie nie bawia takie zwiazki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś u mnie dziala to tak,- jak traktuje mnie facet to tez tak jest traktowany, (przynajmniej tak bylo z moim ex ktory wadami pobil wszystkich dotychczasowych partnerow na glowe)chociaz ja slyszalam ze jestem za dobra dla facetow i moze dlatego jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dozylam jutra, po to zeby zachorowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze kolejny dzien przyniesie cos dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to dlaczego nie powiesz mu prosto w oczy że nie jesteś zainteresowana, czemu dajesz się dalej podrywać? gdzie logika? czy to buduje twoje poczucie wartości że "ktoś" wogóle się tobą interesuje i dlatego pakujesz się dobrowolnie lecz nieświadomie w jakieś gòwno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dlaczego przyciągasz "nieodpowiednich" facetów, i w dodatku to powtarzasz??? Może czas zmienić taktyke i coś innego spróbować zamiast jechać systemem który już zawalił nie raz....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dozylam jutra, po to zeby zachorowac :/ Zgłoś pij soki z witaminami, dopóki nie jesteś trupem to jest dobrze ( chyba? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz 2 trzy 4
gość dziś moze kolejny dzien przyniesie cos dobrego usmiech.gif Zgłoś co byś chciała aby ci przyniósł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzialam, nie raz i nie dwa, ale do niego to nie docieralo, byl czas ze juz myslalam zglosic cala sprawe do szefa, jednak koles sie uspokoil, na pewien czas, pamietam ze po tygodniu znowu mnie zaczal nachodzic, przestalam mu nawet mowic dzien dobry, gdy on probowal nawiazac rozmowe, przestalam reagowac na jego zaczepki i traktuje go jak powietrze, zwykle uwagi nie pomagaly, koles sobie w ogole ubzdural ze jestem jego kobieta, chyba ma cos z glowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz 2 trzy 4 dziś zdrowie, bo ono jest najwazniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dzieki za troske ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hmm, moze po prostu dam sobie spokoj z facetami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos nie spieszno mi na tamten swiat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładam agencje zapoznawczą
gość dziś gość dziś hmm, moze po prostu dam sobie spokoj z facetami.. Zgłoś najłatwiej się oczywiście poddać, a nie lepiej zmienić strategie, znienić otoczenie, nawet jechać w weekend do miasta obok i pospacerować, obserwować, zagadywać czy pytać o coś interesujących cię facetów, czy zapisać się na kurs tańca czy języka obcego ( w innym mieście specjalnie aby mieć innych ludzi w otoczeniu ) jest masa sposobów na znalezienie tego czego szukasz, ale samo ci do dżwi nie zapuka , no chyba że listonosz albo jakiś kurier, co nie powiedziane że to nie będzie akurat TEN, odrobine wyobraźni i inicjatywy kobieto, a będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×