Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak tam pipki? znowu zmarnowany następny weekend

Polecane posty

Gość gość

gnijąc przez TV z kotem i winem gapią się na seriale, bo tak zawężyłyście pule kandydatów że wszystkich z otoczenia wyeliminowaliście, ale selekcja naturalna jest bezbłędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty również podlegasz selekcji pusta pało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie zmarnowany, na szczęście nie dałam się zwieść podobnemu do ciebie marudzie, a ty znów idziesz strzepać po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały weekend trzepał. Będzie problem z seksem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy kto wini i tv. Zaufaj. Nie wiem skąd w was przekonanie że jesteście jedynym gwarantem na przeżycie weekendu w szczęściu :D i kto w starczym wieku przeżywa weekend? Jutro poniedziałek gimbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie samotnej wykształconej "pinknej" przed TV, faktycznie padam ze śmiechu, babska durnota jest bezgraniczna, wolą siedzieć w gòwnie i udawać że pachnie fiołkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadające za kota
weekend miały z wibratorem i kilkoma zestawami baterii, bidulki, a rozmawiają do kota i za niego odpowiadają, psychoza to piluś w porównaniu, tu są mocno wypalone psychotropami mózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Co ty gimbazo wiesz o życiu?? Biorąc pod uwagę możliwości seksualne polskich mężczyzn to rzeczywiście lepiej sprawić sobie zestaw wibratorów. Lepszy wibrator od flakusa narcyzusa zapatrzonego w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:48 Nie przypinam sobie bym zwierzala się że swojego wykształcenia czy wyglądu. Widzisz jak ci mózg zryly kobiety :D Sam chyba masz problem z c*****y weekendem bo spędzasz jego końcówke na forum dla BAB którymi gardzisz :D ahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam jestes po słodkiej randce ,i chce mieć też kotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś tu z Poznania, to chętnie zagospodaruję czas w następny weekend... bez podtekstów, poszerzam sobie krąg znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmieniają bateryjki w wibratorach :classic_cool: i gadaja z kotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceci siedzą tutaj z ciekawości :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najzabawniejszy jest ten bulwers kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najzabawniejszy jest zawsze facet znafca kobiet na forum dla nich. Bogaty, przystojny i spełniony :D dlatego leje swoje gorzkie żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor na na/je/bane we łbie. Współczuję szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wy baby tylko o tym durnym seksie, macie mocny wyprane mózgi, tu chodzi o zwykłą ludzką życzliwość wy głupie kur/wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chuy skonczylam technikum hotelarskie, teraz pracuje w lidlu w wawie, nie mam faceta, mam akwarium. masz z tym chuyu problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej weekend z kotem przed tv i kieliszkiem wina niż użerać się z jakimś idiotą pokroju autora, robić tonę żarcia dla niego i rodzinki i prać śmierdzące gacie... Kobiety zmądrzały autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmarnowany. Uchlalem moj pedalski ryj z kilkoma innymi pedalami. Weekend bez kilkunastu piw w piatunio, sobotunie i niedzielke z cwelami ziomkami pod sklepem jest stracony. To sens mojej schu/jalej wegetacji. Uchlac pedalski ryj i obraniac doopy kazdemu kogo znam i kto kolo nas przechodzi. Tak wyglada moje zycie od kiedy pamietam. Hehe. A ty zazdroscisz gnijac przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole loic tanie wina za 3zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś możesz mieć doktorat a i tak jesteś debilką, nawet 10 doktoratów ci nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A faceci siedzą tutaj z ciekawości smiech.gif Zgłoś ja tu siedze bo tu dobra komedia i beka z tępych suk, padam ze śmiechu czytając te wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autor na na/je/bane we łbie. Współczuję szczerze. Zgłoś prawda boli bidulki które czekając na księcia dobiły do wieku starych rur i teraz skrzywione mordy i winienie wszystkich oprócz siebie samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to kiedy masz czas na randke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś raczej zgłupiały nie zmądrzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobietygórą
Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja wole loic tanie wina za 3zl. Zgłoś za 3zł to możesz kupić denaturat nie wino, wino zaczyna się od 70zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A ja kupilam piekne kieliszki do czrwonego wina , pol butelki sie miesci w 1. Nie bede musialam co chwila se dolewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×