Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Gdzie kupić najlepsze jakościowo włosy do przedłużania?

Polecane posty

Gość gość

Teraz jest wiele miejsc gdzie miżna kupić włosy ale większość z nich oferuje kiepskiej jakości przedłużki które czasami po tygodniu kundla się,wykruszaja,łamia im się końcówki albo sa po prostu sztuczne lub wymieszane pół na pół z naturalnymi.Znacie jakieś sprawdzone sklepy,sprzedawców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ode mnie kup , mam na mosznie , klacie i w rowie . trochę posklejane ale za to z rodzynkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka76
Hej, jeśli chcesz kupić całe dopinki to polecam Ci te z Great Lengths. Sprawdź na ich stronie. Mają do wyboru mnóstwo kolorów i różnych rodzajów (włosy proste, kity, grzywki). Sama mam od nich kitę kręconą i sprawdza się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doczepiane. Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież te GL to moga kupować tylko i wyłacznie osoby po drogim szkoleniu w tej firmie,nie wiem po co spamujesz w ogóle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sadzicie o Grzech Hair? Nie piszę tutaj o słowiańskich kitkach ale o włosach w pasemkach,maja droższe i tańsze.Ktoś je miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789x
dobra dobra, ale w great lengths poza włosami ma możliwość najnormalniej w świecie kupienia dopinek i grzywek ( są dostępne na ich stronie) sama kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka90
Ja kupiłam w Great Lengths kitkę i jestem bardzo zadowolona, super jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyśka55
Ja na Twoim miejscu to w ogóle bym sama nie doczepiała, tylko poszła na przedłużanie do Great Lengths! mistrzostwo jesli chodzi po przedluzanie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primka024
Nie kupuj, nie doczepiaj sama, tylko idz do fryzjera. Przynajmniej efekt bedzie ladny i wlosow sobie nie poniszczysz. Niedawno przedluzylam sobie swoje o 20 cm, w Hair atelier&spa Piotra Sierpinskiego- efekt rewelacja. Naturalne pasma doczepione rownomiernie, starannie, fryzura wyglada bajecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaDamaNietańczySama
zgadzam się z przedmówczynią, zamiast samemu szukać, to warto wybrać się do profesjonalisty. ja wybrałam akurat autoryzowany salon gdzie przedłużają i zagęszczają metodą great lengths. sama nawet się nie podejmuję doczepiania, bo specjalista zrobi to za mnie najlepiej. ostatni efekt trzymał mi się jakieś 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejka23
Ja prowadzę salon fryzjerski i od lat zaopatruje sie w Great Lengths. Zarówno ja i moje klientki jesteśmy bardzo zadowolone ;) jakościowo chyba najklepsze jakie kiedykolwiek zamawiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje tylko kitki dziewicze od hair4you. Bardzooo duży wybór, dobre ceny i GWARANCJA na wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faustyna1

Ja zawsze do przedłużania wybieram włosy od Great Lengths, są bardzo dobrej jakości, w różnych długościach pasm i kolorach 😉 Każda z Was znajdzie coś dla siebie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baltic Hair

Witam, ja kupuje włosy od Baltic Hair - www.baltichair.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Nie radziłabym kupowac na własną rękę z dziwnych stron, jednak lepiej udać się do salonu np great lengths i tam przedłużyć włosy, albo nawiązać współpracę. Ja miałam nie raz przedłużane włosy włosami indyjskimi i były na najlepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Atelier

Nasz salon współpracuje jedynie z Great Lengths w zakresie przedłużania włosów. Włosy naprawdę bardzo dobrej jakości i sprzęt również. Dodatkowo mają kosmetyki do włosów przedłużanych i zawsze służą radą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Gretą lengths sorry ale chyba tu sami się polecacie włosy masakra z Chin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosomaniaczka

ja tez kupuje z hair4you, maja mega duży wybór i super doradzaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja bylam w salonie przedluzac metodą keratynową. Salon obok rynku we Wrocku... 

Odzywki maski... nic nie pomoglo. Po 2,5 tygodniu wlosy zdjelam w innym salonie. Dowiedzialam sie przy okazji że mialam zalozone najtansze wlosy z allegro a nie zadne REMY. Do tego zbyr grube pasma ktore za bardzo obciazaly moje wlosy przez co kilka pasm stracilam (swoich) .

 

Wiec jesli dziewczyna chce sobie sama zalozyc to niech zaklada. Ja wywalilam 1200zl za jedno wielkie g..... a myslalam że idę do fachowca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoska

Moje wlosy zaraz beda mialy "roczek" 😍 nosze je na ultradźwięki i zakupilam je w hair4you, dobrali mi kitek i przerobili. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja
Dnia 27.02.2019 o 22:10, Gość Baltic Hair napisał:

Witam, ja kupuje włosy od Baltic Hair - www.baltichair.pl

Nie ma to jak od siebie kupować włosy i jeszcze się tym chwalić :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrej jakości włosy , naturalne przede wszystkim zamówiłam sobie tutaj https://www.doczepiane.pl/. Dla mnie zaufana marka, a te dopinki clip in są najlepsze bo sama w kilka minut umiem sobie nimi włosy przedłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Headstyler, świetne włosy, zarówno dopinki jak i pasma do przedłużania bardzo dobrej jakości i nie kołtunią się po pierwszym tygodniu jak większość włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×