Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaciejMattik

Drukarka, jaka?

Polecane posty

Gość MaciejMattik

Jaka drukarkę możecie polecić do małej firmy? Dodam, że raczej potrzebuje urządzenia wielofunkcyjnego. Druku będzie dużo, więc musi być wydajna. Myślałem by skorzystać z takiej oferty http://www.kserkop.com/pl--urzadzenia-drukujace-wielofunkcyjne-kolorowe-a3-konica_minolta_bizhub-1535 na dzierżawę. Czy ktoś może korzystał z takiej możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzierżawa takich sprzętów to świetna sprawa. Ja osobiście korzystam z oferty http://drukarkizafree.pl/ i bez zastanowienia mogę Ci polecić tą firmę. Świetne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt no a przede wszystkim - świetna oferta. Za 27zł miesięcznie oferują wynajem najwyższej jakości sprzętu, do tego musisz także doliczyć 3gr od wydrukowanej strony, ale w ciągu dalszym to się opłaca. W cenie otrzymujesz także takie materiały jak tusze, czy tonery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wiedzieć, że nie zawsze trzeba kupować drukarkę jak potrzebujemy jej na chwilkę ...Ja znalazłam takie miejsce ze mogłam drukarkę wypożyczyć dobrą kasę w www.hicopy.gdansk.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.sklepmk.pl może poleci jakiś ciekawy sprzęt. Skontaktuj się telefonicznie lub mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to jest sprawa dla specjalisty. Z całą pewnością jest to dość dobre rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nistarka
Najlepsza marka drukarek Brother! A materiały do niej kupuję tu -> https://inkhouse.pl/tusze,do-brother.html Bardzo dobre ceny i wysyłka już w 24h. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wybrać taką dobrej jakości, bo do firmy nie powinno się brać byle czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie do dobrej jakości drukarek i różnego rodzaju akcesoriów, w tym tuszy w dobrej cenie, to ja polecam https://zizako.pl/. Bardzo fajny sprzęt połączony z jeszcze lepszej jakości obsługą oraz cenami. Podoba mi się to, że świetnie doradzają dopasowując sprzety do potrzeb użytkowników. Polecam jak najbardziej.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianalilianna
Ciężko odpowiedzieć na tak ogólnie zadane pytanie - jaka drukarkę wybrać? Wszystko zależy od tego, do czego będzie używana, jakie parametry ma spełniać - np. czy tylko druk typowych dokumentów (i w jakich ilościach), czy też druk większych formatów, jakość fotograficzna, ile osób ma z niej korzystać, czy kupujący chce zmiescić się w jakimś konkretnym budżecie. dobrą opcją może być przejrzenie ofert sprzedaży sprzętu poleasingowego - np. na EFL lub w PKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizandor
Ja postawiłem na klasyczną drukarkę atramentową HP, a dodatkowo ze strony https://dobretonery.pl/ zaopatrzyłem się w zapas tuszy. Są to zamienniki, bo nie opłaca się drukować na oryginalnych. W jakości druku różnicy nie ma, ale za to w cenie tak, a po co przepłacać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona25
Epson ma rewelacyjne drukarki. Zobacz teraz na promocje www.epson.pl/zwrot . Lepszej drukarki nie znajdziecie. Tusze mega tanie a dodatkowo nie zasychają wiec a zużyte na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za drukarkami do firmy to polecam wam zainteresować się drukarkami UV. Dzięki takim drukarkom można wykonywać nadruki na długopisach, kubkach zapalniczkach i innych gadżetach reklamowych. Sprzedażą takich drukarek zajmuje się firma www.uvprinter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everestol
Dużo jest sklepów jak DobreTonery.pl właśnie z dobrymi jakościowo zamiennikami. Też korzystam i jestem zadowolony. Nie ma sensu przepłacać, skoro na jednym i drugim drukuje sie tak samo, ale zamienniki wychodza znacznie taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagga
Dobre sprzęty wielofunkcyjne ma: Minolta, Epson, HP. Warto przejrzeć oferty na aukcjach poleasingowych typu EFL, bo ceny bywają okazyjne a sprzęt jeszcze zupełnie użyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam firmę www.hicopy.gdansk.pl - Działalność firmy HiCOPY obejmuje również profesjonalny serwis drukarek, kserokopiarek i innych urządzeń biurowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozejrzyj się za ofertą www.profixer.pl . Tak się składa, iż pośród ich produktów znajdziesz niezwykle solidne drukarki poleasingowe. Sami dopiero co zamawialiśmy je do naszego biura i sprawują się wyśmienicie, zgodnie z planem. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno przed zakupem drukarki powinieneś rozejrzeć się w materiałach eksploatacyjnych. Fajna oferta jest na https://allebiuro.pl . Jeśli chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna456

Epson ma dobre drukarki,  warto je wziąć pod uwagę jak szukacie niedrogiego sprzętu. Na niektóre modele można otrzymać sporą zniżkę w promocji cashback, także zawsze to kilka złotych w kieszeni. Od dłużeszego czasu używam epsona i nie mam jak na razie żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemnatak

Miałem w swoim życiu kilka drukarek i jak na razie epson wygrywa, moim zdaniem warto zainteresować się tymi drukarkami. Nie wszystkie modele są udane, ale to jak w przypadku każdego producenta. Warto sobie wcześniej poczytać opinie w sieci i na tej podstawie podjąć decyzję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrek

Do biura na pewno będziesz potrzebował również sprzętu orz akcesoriów biurowych żeby też utrzymać pełny porządek w dokumentach i nie tylko. Dlatego ze swojej strony polecam odwiedzić sklep dobretonery.pl w którym znajdziesz większość potrzebnych rzeczy, do tego w dobrych cenach i często na sporych obniżkach przy zakupie większej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×