Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ciąża

Polecane posty

Gość gość

Mam duży problem. Kochałam sie z mężem w 5 dniu cyklu przy cyklach 27-28 dniowych.Skonczył w środku.Potem był seks w 25-26 dniu cyklu.ok 15 dc mialam sluz owulacyjny i lekko bol jajnika. Nie dostalam okresu,wiec zrobilam test ciążowy,które wyszly negatywne. Po tyg zrobilam kolekny i juz wyszedl pozytywny.bylam na usg (według miesiączki powinien to być 7 tydzien )Ale jest pusty pęcherzyki i lekarka powiedziala ze wyglada jej to na ok 4 tydzien.czy jest to mozliwe zebym w 25 -26 dc zaszła w ciążę?zawsze mialam raczej regularne miesiączki.roznoca +/-1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coooo?! Byłaś u ginekologa a na forum pytasz się czy jesteś w ciąży?!! Jpr!! Tak mogłaś zajść w ciążę, a liczenie dni owulacyjnych to wielka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogła u ciebie wystąpić późna owulacja, albo druga owulacja. To możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że to możliwe. Czasem dojrzewają dwa pęcherzyki, ten drugi może dojrzeć później i z tego są bliźniaki dwujajowe. U ciebie padło akurat na ten drugi pod koniec cyklu. To dość częste, wbrew pozorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spodziewałam się tego.myslalam ze brak okresu o negatywne testy są spowodowane wyjazdem.a po tyg test pozytywny.jestem w wielkim szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga

Dla tych co starają się o dziecko zachęcam, by skorzystać z testu Ovu Control, który pozwala wyznaczyć dni płodne. W moim przypadku bardzo dobrze się sprawdził, wyznaczenie dni płodnych było bardzo dokładne, zdecydowanie mogę polecić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×