Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nic dziwnego w tym

Ile kootasów miała w sobie statystyczna singielka po 30? Odpowiedź tu

Polecane posty

Gość nic dziwnego w tym

ponad 20, i to gdy nie dawała szpary za kase aby dodatkowo "zarobić" bo takie miały ponad 300, ale przyzna się tylko do 2-3!!! Nie wierzcie w bajki że jesteście drugim lub trzecim, bo więszość bab, młodych szczególnie, daje szpary co weekend. Co za Kur'wy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
A hooj ci do tego głupi zboku. I tak żadna z nich nie chciałaby cię nawet kopnąć w dupę. Kim jesteś żeby wpierdalać się komuś do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Statystyczna singielka po 30 to by na autora nawet nasrać nie chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 dziś ile miałaś kootasów do tej pory? albo się przyznaj albo milcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość35 dziś Statystyczna singielka po 30 to by na autora nawet nasrać nie chciała jezyk.gif Zgłoś a ty ilu gościłaś w swojej pipce, taka cwaniara to przyznaj się? tylko nie kłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka że większość kobiet to kur/wy, dają szpare tu i tam, większość też się nie przyzna, i uważają się za "porządne", są takie które robiły to za kase a ich obecny mąż nawet nie wie bo te kur/wy to zataiły, takie z nich ludzkie odpady. Tylko kur/wy się oburzają gdy ich się nazywa tym czym są haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś mam 3 i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 35, miałam jednego i mężatką nie jestem i nie byłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam 35, miałam jednego i mężatką nie jestem i nie byłamjezyk.gif Zgłoś kłamiesz jak reszta, wy nie potraficie już prawdy mówić, kompletne dno moralne, 35 i jednego, buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frustrujesz sie, bo na twojego zadna sie nie skusila? Jakie to oczywiste... Osmieszasz sie, obnazajac swoje nieudacznictwo i nawet sobie nie zdajesz z tego sprawy. BIedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, następny Mścisław, co mu podryw nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz frajerze, ja do 32 roku życia byłam singielką dziewicą, nawet sie z nikim z jezyczkiem nie całowałam. Teraz mam 45 lat i całe dwa koootasy na koncie- jeden ślubny już od paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34 i miałam 16, a mój mąż jak się poznaliśmy był prawiczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jam mam 30 lat i około 35 facetów z którymi spałam i co ci do tego? Mam męża od 11lat,on wie o dwóch przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 i tylko dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzizas,wy tak serio? Nie oceniam:). Ale szczerze ,35 czy tam 30 lat i 20 lub ponad facetów?! Nie ogarniam. To ja jakaś inna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego w tym
gość wczoraj Jam mam 30 lat i około 35 facetów z którymi spałam i co ci do tego? Mam męża od 11lat,on wie o dwóch przed nim. Zgłoś no kur/wa dlatego pisze że mają mase kootasów a mężom się nie przyznają tylko kłamią że miały "dwóch", tu idealny przykład typowej kur/wy, nie zaprzeczajcie bo znam ten temat i to u mnie nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj przestań się podniecać tylko przyznaj że się kur/wiłaś zamiast KŁAMAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 32 i dziewica, w jakiej wiosce ty chowana? albo wyjątkowy pasztet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego w tym
gość wczoraj Ja mam 34 i miałam 16, a mój mąż jak się poznaliśmy był prawiczkiem oczko.gif Zgłoś tu statystyka się zgadza, dziękuje za potwierdzenie, odważna i szczera przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 33 i tylko dwa Zgłoś pasztet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niee we wiosce a w tipi, i nie pasztet a pasztetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 27lat i miałam 65. Mąż wie tylko o jednym przed nim. A po ślubie ożadnym mu już nie mówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj norma to 20+, ty ewidentnie pod kloszem chowana, zaniżasz statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego w tym
gość dziś Ja mam 27lat i miałam 65. Mąż wie tylko o jednym przed nim. A po ślubie ożadnym mu już nie mówiłam. Zgłoś teoria znowu potwierdzona że baby kur/wią się i kłamią udając świętoszki, biedni naiwni faceci, wierzą że ich księżniczka tylko miała jednego lub dwóch, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podaj do niego numer to mu powiem o pozostałych 64, na pewno się ucieszy jakby wygrał w lotto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamiące suki
obecne baby to puszczalskie i próżne kur/wy, do tego kłamią swoich facetów których twierdzą że "kochają" buahahaha, może 5% max się szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Nowa mowa zamiast dxiwka to singielka. Żenujące są kobiety i zakłamane. Nie są z pewnością bezintetesowne. Naiwnych szuka i udaje orgazm żeby związać mężczyznę uczuciami, które są jak balon pompowane. Podłe kobiety minusy,, Kocham Cie a po seksie znika i kłamie będąc przy tym z innymi równolegle, ale ten, który słyszy słowo kocham, myśli o że jest tym jedynym. Profil takiej kobiety jest szokujący. Z reguły to są, złodziejki bo palą papierosy, piją, ćpa itd. Taka nie zna granic na zabawę. Okradnie żeby żyć bo nie ma nic do stracenia. Nie interesuje taką ktoś mądry tylko głupi i bogaty. Wtedy owija do okoła palca gościa a z kolegami okradnie idiote bez problemu. Niestety patologia rozwija się najbardziej, ponieważ kary są za niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kobiety które za młodu chodziły na różne dyskoteki i tam często miały kogoś innego, inne korzystały na studiach. Są też takie, które nie z własnej winy trafiały na mężczyzn którzy je tylko wykorzystali. Zaskoczę cię ale jeszcze sporo kobiet w tym wieku na prawdę nie miało dużo partnerów. Przypuszczam że ten temat bo cię żona wali w rogi, albo sąsiad powiedział że kiedyś bawiła się z nim i jego kolegami w słoneczko. Na prawdę mi przykro ale są też porządne kobiety. Myślisz że jak ktoś tam wyżej napisał o 32 kutasach to prawda?! Kurwa przy takich ilościach się już nie liczy lub traci rachubęXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mówie że nie ma porządnych, ale kur/w jest obecnie całe plagi, "dorabiają" na sponsoringu, dają doopy po kiblach w disco, itp itd. Szanującą się dziewczyne trudno znaleźć w dzisiejszych czasach gdy wszystko naokoło się kur/wi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×