Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UK sie skonczylo

Polecane posty

Gość gość
bo przecież wiadomo, że to ostatecznie i tak maja zyskiwac bankierzy...mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie obchodzi szara strefa. Ja pracuje w legalnej strefie w PL :) jak ktos jest głupi jak te nieudaczniki z uk co sie godziły aby je/bać w szarej strefie zamiast na legalu to ich sprawa:D potem je/ba ne przygłupy jęczą ze maja niskie emerytury:D chciałbym zobaczyc ich dzienniczki z dwójami i trójami lat 90tych buehehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zone to masz ale w simsqch cwelu :D zadna normalna kobieta nie poleci na nieudacznika z podstawowym niepelnym i bez prawka :D ale mozesz marzyc cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwoje i troje rozje/baly wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love UK
Tak, w Polsce taki dobrobyt, że aż polaczki się popłakały, że masło zdrożało do 7 złotych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie są ludzie zarabiające marnie, przeciętnie i świetnie. Dwa przykłady z mego otoczenia; w Polsce, brat mojego faceta - ma zaledwie 32 lata a ma pensję 7 tys PLN netto. i nie tyra 200 godzin na miesiąc - pracuje w wielkim korpo na dosc poważnym stanowisku, 40 godzin tygodniowo. nigdy nie pracuje z domu w weekendy. jego oboje rodzice łącznie nie mają tyle kasy a też mają całkime niezle posady (małe firmy). tu - UK - nasz znajomy (tu poznany, Polak tu kończyl finanse bankowość itd na dobrym uniwersytecie). ten Polak też niewiele po 30-stce i ma annual salary prawie 50 tys gbp ( = okolo 3200 funtow mies/netto o ile wiem). inny Polak, mądry facet, inteligentny, wykształcony itd - zwykla robota, zarabia może 1600 netto/mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I hate UK
Chyba u ciebie tyle kosztuje pedale :D u mnie po 3 złote pyszne wiejskie masełko , nie masz tekiego w uk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7zł w PL masło ale w duzych miastach tylko, za to w uk 7 funtów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś prawda jest że obywatel jest jébany w doopsko przez rząd, przez firmy i potem przez bankierów, dziwne że jeszcze nie ma rewolucji, ale niby jak gdy na 100 obywateli przypada 1szt broni, doopa zbita i trza ją wypinać i bez nawilżacza dać się dymać bo alternatywa to pendolino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:38 w UK to na mapie palcem byłeś masło dobre w UK kosztuje 2-2,70. czyli 10 minut mojej pracy a nie jak w Pl n awet i tanie maslo za 5 zl to dla wieeeeelu ludzi jest to pol godziny pracy zeby na glupie masło zarobic :O w UK nawet mając minimum zarobisz na to dobre masło w niecale 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa aha, moja mama jeszcze kilka lat temu robila wlasnie wlasne, wiejskie maslo w Polsce. A jakos jak byla u mnie w gości, to tutejsze maslo jej smakowalo (nie każde- anchor nie bardzo, ale grahams tak i też yeo oraz sainsburys so organic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście nieco gorsze masło to i za 1,20 kupisz ale ja takiego nie kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w PL masło kosztuje 2 minuty pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To śmieszne ludzie mieszkający w UK ciągle żyją przeświadczeniem że pana boga za nogi złapali lata 70-80 to. można było być dumnym z tego nie dziś ja jestem tylko malarzem i mam miesięcznie 6tys z palcem w nosie kto tu jest przegrywam? nie ważne co robisz ale musisz być fachowcem to wszędzie zarobisz a jak nic nie umie to Na zmywak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pensje nie stoją w miejscu, ja dostalam niedawno nową pracę z pensją wyższą o 2250k rocznie niż poprzednia. moj partner miał w sierpniu 2017 podwyżkę o 3200k. funtow, oczywiście, nie złotych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie są ludzie zarabiające marnie, przeciętnie i świetnie. Dwa przykłady z mego otoczenia; w Polsce, brat mojego faceta - ma zaledwie 32 lata a ma pensję 7 tys PLN netto. i nie tyra 200 godzin na miesiąc - pracuje w wielkim korpo na dosc poważnym stanowisku, 40 godzin tygodniowo. nigdy nie pracuje z domu w weekendy. jego oboje rodzice łącznie nie mają tyle kasy a też mają całkime niezle posady (małe firmy). tu - UK - nasz znajomy (tu poznany, Polak tu kończyl finanse bankowość itd na dobrym uniwersytecie). ten Polak też niewiele po 30-stce i ma annual salary prawie 50 tys gbp ( = okolo 3200 funtow mies/netto o ile wiem). inny Polak, mądry facet, inteligentny, wykształcony itd - zwykla robota, zarabia może 1600 netto/mies. ALE TY Q... GLUPI JESTES! A W NIEMCZECH ZWYKLY ROBOL BEZ JAKIEGOKOLWIEK ZAWODU Z SAMEGO FAKTU, ZE MOWI PO NIEMIECKU ZAROBI NP NA LOTNISKU REALNIE 17 EURO BRUTTO ZA GODZINE, CO MU DAJE KWOTE 11300 PLN BRUTTO, I ZALEZY OD KLASY PODATKOWEJ CZY ZOSTANIE MU 9000 PLN, CZY MNIEJ A SILA NABYWCZA NIEPOROWNYWALNA, BO MIESZKANIE WYNAJMIE ZA 400 EURO A JEDZENIE TANIE JAK BARSZCZ! NIE WSPOMINAM O FACHOWCACH BO CI KOSZA 2500 NETTO I DO 3500 + ZAKWATEROWANIE I WYZYWIENIE JAK DLA CIEBIE 7 TO JEST DUZO TO ZENUJACY JESTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 14:02 wyobraź sobie, że są ludzie, którzy wolą za nieco niższe stawki niż 17 euro pracować umysłowo, ROZWIJAĆ SIĘ I MIEĆ AWANSE po jakimś czasie, niż byc zwykłym robotnikiem i mieć ZDROWIE ZRUJNOWANE na starośc. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×