Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość GosiaGG85

Gdzie wyjechać na wakacje?

Polecane posty

Gość gość
Chomiczówka tylko w Łebie na rodzinne wakacje, bo nie ma tam żadnego naciągania, a i wspólne konkursy dla dzieciaków i rodziców non stop organizują. Jedzenie pyszne z przewagą regionalnych, rybnych przysmaków i nie tylko. Serdecznie polecam, bo właścicieli tego kompleksu wypoczynkowego znam od dawna i trzymają poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidiaSza
Ja raczej wolę częste wypady a bliżej, np do Zakopanego, tutaj https://zakopaneapartamenty.net/ zwykle zamawiamy nocleg kilka dni wcześniej i jedziemy odpocząć w góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojmka
ja zawsze miałam z tym problem gdzie jechać. ale w końcu zdecydowałam się na obslugę biura podroży Coral Travel i dzieki niemu mam zapewnione za kazdym razem udane i bezpieczne wczasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma preferencje do wakacji jak dla mnie musi być blisko i ciepło. do 3 -4 godzin jestem w stanie w samolocie wytrzymać. jak latam enterem to staram się brać nocne loty wtedy idę spać i budzę się jak już lądujemy. Jak nie ma takiej opcji to zabieram ze sobą krzyżówki, książkę i daję radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zamieścić te polecenia na www.mofree.pl portal jest ogólnopolski, ogłoszenia darmowe, aktualnie promocja na promowanie i reklamę. Opcji ludzie szukają przez wyszukiwarkę, a nie na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majenka

no ja jak nie wiem to wlasnie idę do sprawdzonego biura podróży, do Coral Travel i tam się zastanawiam i szukam rozwiązań. i zawsze coś znajdę dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję już urlop na kolejny rok zawsze robię to wcześniej. Tym razem postanowiłam, że wybiorę się do Iranu razem z  Aliena Tours czeka mnie wiele niesamowitych wrażeń, bo wiadomo wspaniałe zabytki, ale przede wszystkim inna kultura, codzienne życie ludzi, które będę miała okazję poznać dzięki wizycie w irańskim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierając się na wakacje, zwracam uwagę na czas trwania lotu samolotu. Nie lubię latać. A podróż do Maroka była dla mnie najgorsza. Cały tam pobyt myślałem o powrocie. Bez sensu taki odpoczynek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu spędziłam swój urlop w hotelu Iskra w Katowicach i byłam nim zachwycona. Lokalizacja pierwsza klasa no i bardzo ciekawa okolica. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję teraz Berlin na Berlin Gallery Weekend w Kwietniu. 

Zobacz na www.gdziewyjechac.pl - mają wtyczkę z AnyMind i mogą Ci poradzić, gdzie najlepiej pojechać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a my dopiero co wróciliśmy z Jurgowa, fajnie bo śniegu to w życiu tyle nie widziałam a miejsce jest super, są tanie noclegi i blisko do świetnego stoku gdzie na nartach można pojeździć, pizzeria  z pysznym tanim żarciem jest dwa kroki od kwatery, sklepy też. Miejscówkę wyhaczyłam w necie całkiem przypadkiem pod adresem Jurgów 183, gdzieś się ogłaszają na tych portalach wakacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fernando

Zeszłoroczne wakacje mieliśmy przyjemność spędzić w ośrodku wypoczynkowym Riviera Krasne  . Całą rodziną urządziliśmy sobie nie lada jedne z najlepszych wakacji. Tamtejsza baza noclegowa dysponuje ponad 180 miejscami noclegowymi w domkach murowanych, ale i polem kempingowym. My zdecydowaliśmy się na to drugie. Do tego doszło jezioro w którym się kąpaliśmy, czy sprzęt pływający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refis

polecam Bułgarię jak to ma być rodzinny wyjazd z małymi dziećmi. Pogoda gwarantowana, kraj bezpieczny dla dzieci, można wypocząć, zwiedzać. My byliśmy z  coral travel rok temu w Bułgarii i mieliśmy w ofercie polskiego animatora, baseny, atrakcje. Dzieci szalały, nie chciały wracać wieczorami do hotelu. Jedzenie pyszne, dzieciom również smakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Przepięknie położony pensjonat jest w Sarbinowie http://domprzyplazy.eu/ Byliśmy w tamtym roku i spędziliśmy tam najlepsze wakacje w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliga

ja na wakcje to zawsze szukam fajnych ofert w biurach podróży. Rok temu byłam w Turcji z Coral Travel, mieli świetną promocję na wakacje do Turcji. A teraz widziałąm fajną do Egiptu i chyba wybierzemy się tam, bo cena jest bardzo atrakcyjna no i hotel jak marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iopkke

Jeżeli szukasz czegoś taniego za granicą polecam poszukać na tej stronie wycieczkisamolotem.pl mają dobre oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek
Dnia 26.04.2019 o 12:08, Gość Iopkke napisał:

Jeżeli szukasz czegoś taniego za granicą polecam poszukać na tej stronie wycieczkisamolotem.pl mają dobre oferty

Tak fajna strona, dużo ofert , jak się dobrze poszuka to można coś znaleść, Tunezje znalazłem za 1199 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garden

ja byłam 2 razy w Tunezji z Coral Travel i bardzo miło wspominam te wyjazdy. Wszystko zorganizowane jak trzeba, wypoczynek jak w bajce, wysoki standard hoteli. No i ceny naprawdę mają dobre na wakacje dla całej rodziny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manna

Chcemy jechać z naszą młodą za granicę po raz pierwszy, 4 latka. Szukamy bezpiecznego i pewnego biura. Co sądzicie o Rainbow? Słysząłam też że mają jakieś programy w hotelach specjalnie dla dzieci. Korzystał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blazzka
14 godzin temu, Gość Manna napisał:

Chcemy jechać z naszą młodą za granicę po raz pierwszy, 4 latka. Szukamy bezpiecznego i pewnego biura. Co sądzicie o Rainbow? Słysząłam też że mają jakieś programy w hotelach specjalnie dla dzieci. Korzystał ktoś?

Rainbow moim zdaniem to jedno z pewniejszych biur dzisiaj. Notowane na gieldzie i można wszystko przejrzec :) my z nimi jedzimy od kilku sezonów, co prawda sami jeszcze bez dzieci ;) ale wiem, że znajoma byla kiedyś w tych Figloklubach i naprawde dobrze wspominała jako sposób na rozładowanie energii malego czlowieka :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonnija

Jezeli mogę polecić udane wakacje to Coral Travel na pewno dobrze zorganizuje wyjazd. Jest z nimi bezpiecznie i wszystko jest dopięte na ostatni guzik organizatora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie gdzie jechac jest dosc ogolnikowe poniewaz to bedzie zalezalo wlasciwie od wielu czynnikow. Patrzac na moich znajomych to widze w pewnym sensie paradoks. Juz tlumacze co mam na mysli. Otoz stawiaja oni caly swoj wolny czas na rozwijanie swojej kariery, zarabiaja coraz wieksze pieniadze jednak brakuje im czasu na to aby spozytkowac to wszystko. Moim zdaniem w zyciu chodzi bardziej o znalezienie jakiegos kompromisu miedzy praca, a zyciem prywatnym. Ta dosc delikatna linia jak widac dosc mocno sie zaciera w dzisiejszych czasach. Na dobra sprawe za kilka lub kilkanascie godzin mozemy polecic do kazdego miejsca na swiecie. Moze warto zaczac korzystac z mozliwosci jakie mamy dostepne. Poznawanie zupelnie innych kultur moze byc swietnym sposobem na spedzenie czasu. Daje to mozliwosc zobaczenia jak wyglada zycie z perspektywy kogos mieszkajacego w zupelnie innym srodowisku. Moze to byc takze zrodlem refleksji na temat naszego zycia lub tego co warto byloby w nim zmienic. Jak to mowia "podroze ksztalca" tych ktorzy sa na to gotowi. Od strony logistycznej to najszybciej bedzie poszukac japonia biuro podróży gdy mowimy o orientalnych klimatach. W sieci mozna znalezc pare wiekszych biur podrozy jak ryoko.pl Im wiekszy wybor, tym korzystniejsze ceny bedziemy w stanie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annemarii

Jak nie wiecie gdzie jechać, to może zostać w Polsce? Mazury są piękne i bardzo niedoceniane. Widoki, klimat, świeże powietrze - ehh..coś pięknego. Jak jeszcze wypatrzymy sobie dobry hotel to luks! My jeździmy z dzieciakami do hotelu Zalesie Mazury. Klepnęliśmy już pobyt na trzeci rok z rzędu. Spa, strefa piękna, basen, boiska, gry i zabawy dla najmłodszych..mogłabym tak wymieniać i wymieniać. Dzieci się bawią, a my odpoczywamy. Czego więcej do szczęścia potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×