Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdziwiona1234

mąż namawia mnie na

Polecane posty

Gość Zdziwiona1234

sex z innym mężczyzną w jego obecności. Jesteśmy z sobą 20 lat i nigdy nie wspominał o takiej formie seksu, zastanawiam się dlaczego chce dopuścić do kontrolowanej zdrady. Zaznaczam, że mamy udane i urozmaicone życie seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szuka czegoś nowego. Jeśli nie podoba Ci się jego pomysł to sama zaproponuj mu coś nowego ekstra. Coś co go mega podnieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona1234
nie wiem,, czy chciałabym żeby mąż widział jak ktoś inny mnie posuwa ... zresztą co to za przyjemność dla męża patrzeć na zdradę żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZdziwiona1234
mało tego zasugerował, żeby to ja zdecydowała kogo zaprosimy do łóżka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będzie spał z rozdziawioną japą to kucnij i zrób mu z zaskoczenia parującego klotzka w usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Zdziwionej1234 Witaj również jestem mężczyzną i mam taką samą fantazję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona1234
gość dziś i co jest podniecającego w patrzeniu jak inny facet robi dobrze twojej żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj na forum na ten temat, za dużo pisania jeśli chcesz napisz na lech@spoko.pl to przedstawię Ci punkt widzenia mężczyzny. Tak krótko on chce Ci dać mega przyjemność, urozmaicić Wasz seks itd, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parujący klotzek w japie bardziej urozmaica :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Zdziwiona1234 Widzisz tu na forum będziesz otrzymywać takie posty jak ten wyżej. Boisz się napisać na email nie bój się nie gryzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona1234
gość dziś odbierz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz myc bardzo prymitywna kobieta, wrecz zakrawa to o patologie!!!! po co tutaj o tym piszesz? sama nie potrafisz podjac zadawalajacej dla siebie decyzji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeżeli te tematy są dla Ciebie patologiczne, to nie wchodź na tego typu fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając wszystkie inne kwestie to jak znaleźć takiego gościa do realizacji takiej fantazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
updlony lachon, zrobcie erotyczny filmik heheheheh idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też zaraził się cuckoldem i też zaczęło go to tak pasjonować, że zdominowało to jego całe pragnienia. Zaczęło się, że nie czuł orgazmu podczas normalnego seksu. Tolerował jedynie gdy robiłam mu ręką ale najczęściej sam sobie walił a ja miałam leżeć i sama sobie robić dobrze i jęczeć z rozkoszy. Potem zaczął dążyć do tego abym ja uprawiała na jego oczach seks z innym mężczyzną. Spędzało mu to sen z oczu. A ponieważ miałam już wtedy kochanka (trudno wytrzymać na dłuższą metę z takim seksem) to udało mi się zrobić mistrzostwo świata czyli uprawiać seks z kochankiem, którego dobrze znałam na oczach męża udając, że to był zupełnie obcy mężczyzna. Przesilenie nastąpiło gdy wspólnie w (trójkę) pojechaliśmy na tydzień w góry celem uprawiania takiego seksu. Po 20 latach małżeństwa i odchowania dzieci znudził mi się ten mój beznadziejny mąż i po prostu w trakcie takiej niby zabawy powiedziałam mu, ze odchodzę z tamtym i że jego wina bo sam dążył abym uprawiała seks z innym i dziś już jestem z nowym partnerem ponad rok. Tak więc uważajcie panowie z cuckold bo może się skończyć rozwodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia??? Tak może napisać tylko ktoś pozbawiony wyobraźni seksualnej, albo ktoś kto nie ma udanego seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.49, to prawda, facet niby może ale potrzebuje czegoś więcej, miałam podobną sytuację tylko że to mąż przyprowadził swojego przyjaciela, u nas efekt był odwrotny jak mąż zobaczył co tamten potrafi ze mną zrobić... zaskoczył mnie swoją inwencją a przyznam szczerze że mam już duże doświadczenie z innymi mężczyznami, ale ON był SUPER, a mąż siedział skulony w kącie pokoju, no i temat się zakończył...dla niego oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kontrolowana zdrada? jak zwierzeta dobrze ktos wyzel napisal patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami "święci" hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Zdziwiona1234, napisz tez do mnie. Bardzo lubię takie klimaty. (Gosc12313@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex z wymianą jest lepszy bo bzykasz sobie żonkę tego drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość123543 To chyba on lubi te klimaty, nie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Renata
Wymiana i zabawa w większym gronie jest super . Lubimy takie zabawy i regularnie się tak bawimy. Ciekawe jakie życie seksualne mają ci co piszą patologia i co oni robią w łózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz meza wsoplczuje a ty pewnie zahukana bida na jego utrzymaniu jakie malzenstwo, mozesz byc koorfa to jeszcze troche grosza do domu przyniesiesz zobaczysz skonczysz jak tirowka a twoj stary bedzie alfonsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona1234
22.38 I tu się mylisz ... jestem pewna siebie... zarabiam więcej niż mąż... jestem atrakcyjna... nie oceniaj mnie swoją miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego pozwalasz na to by ciebie nie szanowal i upadlal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne, bizneslomen jestes i maz ci mowi ,co masz robic? wez sie nie osmieszaj kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz pewnie kryminalista, ile dzieci macie? pewnie co rok to prorok sam niech doope nadstawi i niech jego w doopsko gosc posuwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×