Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgosia101010

stylizacja paznokci z zaciskarką

Polecane posty

Gość Małgosia101010

hej kobietki, mam pytanie odnośnie metody stylizacji paznokci zaciskarką. ostatnio moja stylistyka zaczęła robić taką właśnie metodą, słyszałam kiedyś o tym, ale nigdy nie myślałam, że to aż tak boli! ponoć przez żel, który jest mega mocny i to jest naprawdę okropny ból! bolało aż tak, że zaczęłam zaciskać zęby i łzy mi napłynęły do oczu, szczerze mówiąc to chciałam już zrezygnować z tego. po nałożeniu żelu wkładałam ręce do lampy na chwilę i tu nachodził kuźwa taki ból, że szok! po wyciągnięciu robiła chyba pęsetą i zakładała mi tą zaciskarkę i za powrotem do lampy. moja pani tłumaczyła, że pazurki będą ładne i kształt będzie fajny, ale że trzeba przeżyć ten ból. tak naprawdę to nie jestem pewna, czy chce to robić taką metodą, myślałam już o zmianie stylistki, ale czy wszystkie już tak robią i czy do tego takie mega zaje*iście bolące żele się stosuje? przedtem nie było jakoś superowego kształtu, ale wyglądały zupełnie dobrze i normalnie i trzymały się ładnie, a tu takie katorgi teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie robiła już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja idę na luzie do kosmetyczki i nic nie boli ani nie jest nieprzyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×