Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co może zaoferować lub co może dać kobieta po 40 stce

Polecane posty

Gość gość

Co może zaoferować lub co może dać kobieta po 40 -stce Czy warto wchodzić w relację z taką kobietą ? Takie kobiety strasznie lgną do mężczyzn 40 paroletnich. Docelowo szukam kobiety przed 40-tką lub na granicy 30/40 Każda grupa do 30-tki 30/40 powyżej 40 tki może zaoferować coś innego. Jeżeli jest miłość wiek jest mało istotny ale z samą miłością człowiek nie będzie żył są inne aspekty które bierzemy pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiam co może dać kobieta po 40-tce ? ale to może niech 40-tki coś napiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ja mam jeszcze 30+, 40 dopiero za 2 lata. Ale nie lgne do mężczyzn 40-letnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 to nie 40-parę więc jesteś w innej grupie. 42 prawie babcia matka kilku dzieci rozwiedziona na co nam samotnym potrzeba takiej kobiety ? 38 lat kobieta bez dzieci - inna liga zainteresowań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj, bo jeszcze ktoś Ci uwierzy, że masz jakiś wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno skończyłam 40 lat... od pewnego czasu ochoty na seks- zero. Jestem sama od dawna, nikogo nie szukam, mam wrazenie ze te zdesperowane kobiety- jest ich masa, szukaja na siłe bo nie sa w stanie sie same utrzymac. Ale to sie powoli na szczęscie zmienia. Ja poza ew. rozmową raczej nic nie zaoferuję, choc jak ktos lubi gawędzic to czemu nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość40prawie
wg mnie nic ,kiła i mogiła :-) odpuśc sobie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uwazaj, bo jeszcze ktoś Ci uwierzy, że masz jakiś wybór." Ha ha ha ha :D ale pojechała frajerowi :D A co ty masz do zaoferowania 40 latku poza swoim wątpliwym jestestwem? Jak słowo daję bezczelne są te chłopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.07 Myślisz, że w życiu ma się kogoś po to tylko, żeby finansowo sobie radzić? Samotność z wyboru to moim zdaniem największa głupota, jaką można sobie w życiu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy wszystko od kobiety. wiek to tylko liczba, a to co się liczy to charakter, temperament, pasje każdy wchodząc w relację powinien zastanowić nad swoimi potrzebami jak i potrzebami partnera/partnerki Jesteście w tym wieku ze z komunikacja werbalna nie powinno byc problemu Jakcpogadasz będziesz wiedział ale gadaj z konkretną osobą z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od dwojga. Tylko wtedy gdy oboje jesteście zaangażowani, aktywni, otwarci związek ma szansę kwitnąć długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moglabym zaoferowac bardzo duzo. Choc mam po 40 stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co może zaoferować lub co może dać kobieta po 40 -stce Czy warto wchodzić w relację z taką kobietą ? Takie kobiety strasznie lgną do mężczyzn 40 paroletnich. XXXXXXX jak na faceta z 4 dychami na karku to głupie zadajesz pytania,co najmniej kilkanaście lat temu powinieneś sie zorientować co jest ci potrzebne do zbudowania związku i tego szukasz. Zwykle nikt nie spełnia wszystkich preferowanych cech więc to czy dana osoba pasuje czy nie to już chyba w każdym przypadku indywidualnie trzeba sobie zweryfikować. nie ma podziałów, że w przedziale 30-4 kobiety dadzą ci to i to, a od 40-ki tamto i owamto. to trochę zenujace zeby staremu dziadowi tłumaczyć proste rzeczy . A poza tym co ty masz w ofercie interesującego i jak to się stało ludzi podchodzisz na zasadzie oferty handlowej? Ps.mam 44 lata i nigdy nie lgnęłam, a tym bardziej strasznie do dziadów w twoim wieku. Jeszcze jakoś lgną do mnie panowie przed 40-ka, zresztą z dobrym skutkiem , bo mój mąż ma 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D przyjmijmy, że nie wiedział jak zacząć rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dać o wiele więcej niż przygłupi autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jakby ci to powiedzieć. Wydaje mi się że jeżeli formujesz pytanie "Co może zaoferować lub co może dać kobieta po 40 stce" to znaczy że powinieneś żyć po prostu sobie dalej w samotności. Z jakichś jednak powodów jesteś tutaj, nie wiedzieć czemu. Przypuszczam, że przyszedłeś wyładować tu swój cynizm, może nawet jakąś nienawiść. Od jakiegoś czasu dużo tu wchodzi mężczyzn i się wyładowuje na kobietach w kontekście ich wieku po 30-tce, swojego wieku jednak nie zdradzając, ciekawe dlaczego. Czyżbyście byli nieśmiertelni i wiecznie młodzi ? bo wątpie aby młody człowiek, młody mężczyzna tu zaglądał, chyba że coś mu w życiu nie wyszło. W ogóle mam wątpliwości czy jakikolwiek mężczyzna wchodzący na babskie forum jest w pełni normalny. A więc na pytanie tytułowe. Dla kogoś takiego jak ty przypuszczam, że kobieta ci nic nie może zaoferować, podobnie jak ty sam nic nie możesz zaoferować kobiecie. Radzę ci nie męczyć ludzi sobą. Jeśli chcesz możesz trenować bieganie lub rozwiązywanie krzyżówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy warto wchodzić w relację z taką kobietą ? Takie kobiety strasznie lgną do mężczyzn 40 paroletnich." Ale o co ci chodzi ? Do jakich niby mają lgnąć ? Do 20 lat młodszych czy do emerytów ? W czym problem że kobiety szukają podobnych sobie wiekiem mężczyzn. Jesteś dziwnym człowiekiem. Przypuszczam, że z wymaganiami z kosmosu. Do tej pory sobie życia nie ułożyłeś a innym wytykasz wiek i rozliczasz z doświadczeń życiowych. Zastanów się nad sobą, bo jak będziesz miał dalej taki paskudny charakter to wątpie abyś cokolwiek z kimkolwiek z kimś stworzył stabilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor chyba musi sobie udowodnic ze jest mężczyzną. żałosny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wyjaśnię ci. Prawda jest taka, że kobiety bardziej wkurwiają facetów niż odwotnie. Jak są młode i pociągają fizycznie to się znosi ich fochy i udaje, że chce się ich słuchać i wdawać z nimi w dyskusje. Jak zbliżają się do 30, gdzie brzydną faceci mają je w 4 literach i mogą pocisnąc takim, gdyz już nie muszą im się podlizywać i znośić ich nielogicznego myślenia i mogą powiedzieć co naprawdę o nich myślą. I to są faceci siedziący na tym forum. Po prostu mogą wam pocisnąć bo ich kompletnie już nie interesujecie, a nie bo im coś nie wyszło w życiu. Taki sam schemat co w pracy. Jak jesteś w pracy i cię szef wkurwia to siedzisz cicho i udajesz, że to co mówi się z tym zgadzasz. Jak zmieniasz pracę i go spotkasz to możesz mu pocisnąć bo już ci na jego opinie nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napinajcie pupy kobiety szczególnie te 40+ :-) Proste pytanie a wymądrzacie się nie wiadomo po co i w jakim celu. Chyba żeby poprawić swoje EGO Związek między dwojga osobami to przedrzymskim miłość a miłość głównie jest skierowana do dzieci lub nawet wnuków Partner w takim wieku to dla nich kula u nogi i cała uwaga skierowana jest na swoją rodzinę a nie jakiegoś 40 latka który oczekuje od partnerki czegoś innego jak opieka nad jej dziećmi czy wnukami. A na pytanie czy chce mieć dzieci, dostajemy odpowiedz że ona chce wreszcie wolności. Wiec pytanie co taka kobieta może zaoferować ? dzieci - Kategorycznie NIE sex - NIE teraz nie ma ochoty miłość do grobowej deski na pewno nie po kilku latach Problemy dzieci przechodzą na nią i trudno się dziwić ale to wszystko rozchodzi się po domu i zamiast żyć i cieszyć się sobą trzeba cały czas odbierać sygnały od jej rodziny. Na dodatek nagle Tatuś EX zaczyna się interesować i wpierd...... robiąc partnerski trójkąt. Ona mało kiedy chce się uwolnić od rodziny i to normalne ale po co w tym układzie potrzebny jest nowy partner ? Można trafić na damę która zajeżdża partnera w łóżku :-) jej EX dawno już dostał kopa w pupę a dzieci nie było lub sobie żyją własnym życiem - niestety ta druga opcja jest mało prawdopodobna. i trzecia opcja napalone i nienapalone 40 latki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś wyjaśnię ci. Prawda jest taka, że kobiety bardziej wk**wiają facetów niż odwotnie. Jak są młode i pociągają fizycznie to się znosi ich fochy i udaje, że chce się ich słuchać i wdawać z nimi w dyskusje. Jak zbliżają się do 30, gdzie brzydną faceci mają je w 4 literach i mogą pocisnąc takim, gdyz już nie muszą im się podlizywać i znośić ich nielogicznego myślenia i mogą powiedzieć co naprawdę o nich myślą. I to są faceci siedziący na tym forum. Po prostu mogą wam pocisnąć bo ich kompletnie już nie interesujecie, a nie bo im coś nie wyszło w życiu. Taki sam schemat co w pracy. Jak jesteś w pracy i cię szef wk**wia to siedzisz cicho i udajesz, że to co mówi się z tym zgadzasz. Jak zmieniasz pracę i go spotkasz to możesz mu pocisnąć bo już ci na jego opinie nie zależy. yyy jak kobieta madrzeje z wiekiem to tez juz wie ze nie musi sie wdzieczyc do faceta, zabiegac i nadskakiwac. tym bardziej ze faceci po 30stce brzydna. kiedy sa mlodzi , z wyrzezbiona sylwetka, kompletem zebow i wlosow, to jeszcze mozna poudawac ze smiesza nas wasze zarty, bo meska uwaga albo prezenty sa mile. ale gdzy juz same mamy prace (nie mylic z wielka kariera), mozemy sobie wszystko kupic same, a dookola mamy przekwitnietych tatuskow, to mozemy im w twarz powiedziec, ze wolimy stac przy garach albo czyscic kibel niz uprawiac z nimi seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wiekiem to kobiety nie mądrzeją tylko stają się coraz bardziej jęczące myśląc, że są mądrzejsze. Kolejna cecha, która obok brzydnięcia z wiekiem i braku logiki tylko w*****a. I kogo obchodzi co myślą o facetach po 30 jak faceci po 30 się kompletnie nimi nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co autor zaklada tematy o 40stkach skoro powinien zabawiac siew tym czasie z jakas 25latka ktora by go chciala:D bierzcie sobiete mlode siksy i nie zawracajcie d**y i nie jeczcie na forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś W warunkach polskich - tak, częściowo ale tylko częściowo masz rację. W innych krajach bywa już inaczej. Utarła się opinia w tym naszym zaściankowym kraju że kobieta 40+ to już " nic nie warta star***a". A kto utrwalił t e opinię..... zaściankowe babiszony które w ten sposób same na siebie bicz kręcą i nasi " kochani " polscy faceci 35+ którzy sami często niewiele mają do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kobiety 40+ zadbanej bez dzieci bo jak są tylko i wyłącznie jest gdakanie na temat ich bez EX i ojca dzieci bo non stop tatus na każdym kroku wpierdziela się ile się da. Wymogów nie mam zbyt wiele, związek ma być z kobietą a nie z dziećmi, ex małżonkiem i całą rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha jak najbardziej 40+ może od razu przystąpić do ćwiczeń edukacyjnych jak zostać mamą :-) Ale trzeba szybciutko treningi wprowadzić bo za chwilę może być za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowisz i masz. Ale nie wiem co dla Ciebie znaczy zadbana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, kobieta po 40stce tak na prawdę może dać bardzo dużo, młode są często mało doświadczone, a starsza to już wie czego chce i wie jak dać drugiej osobie dużo z siebie - wiem z doświadczenia. https://zrzutka.pl/bz5jec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×