Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mania2222

Poznań prawnik do obsługi firmy

Polecane posty

Gość Mania2222

Poszukuję kancelarii prawnej lub prawnika, który zająłby się obsługą prawną mojej firmy. Chodzi głównie o przygotowywanie umów dla klientów (B2B). Możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc jeszcze nie widziałem umowy zgodnej z prawem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest taka praktyka że sobie piszesz umowe i ustalasz sobie w tej umowie prawo. po co ci do tego prawnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_polecę_prawnika
o matko, jakie odpowiedzi! naprawdę jest tak źle? sama prowadzę firmę i nie wyobrażam sobie, żeby pracownik sam pisał umowę i ustalał tam swoje prawa :O a już żeby w ogóle nie było umowy!? sama się nie znam na prawie, więc mam od tego specjalistę. polecam kancelarię Agaty Koschel - http://koschel-kancelaria.pl/. mogę na nią liczyć w każdej sytuacji, zawsze mam szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_polecę_prawnika
o matko, jakie odpowiedzi! naprawdę jest tak źle? sama prowadzę firmę i nie wyobrażam sobie, żeby pracownik sam pisał umowę i ustalał tam swoje prawa :O a już żeby w ogóle nie było umowy!? sama się nie znam na prawie, więc mam od tego specjalistę. polecam kancelarię Agaty Koschel - http://koschel-kancelaria.pl/. mogę na nią liczyć w każdej sytuacji, zawsze mam szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freeza
Obsługa prawna firmy to bardzo dobre posunięcie, im szybciej tym lepiej. Kancelaria adwokacka Wojas Pawlak zajmuje się m.in. obsługą prawna firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawników to raczej nie brakuje, choć trzeba na pewno szukać opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną kancelarią adwokacką w Poznaniu, która zajmuje się prawną obsługą firm jest www.winklerkancelaria.pl Moja firma współpracuje z nimi od dawna i mogę polecić ich również wam. Mają kompetentną wiedzę i szeroki zakres usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niektórych branżach musisz mieć ochronę prawną, bo konkurencja nasyła kontrole. U nas tak jest i mamy stały kontakt z kancelarią https://grzybkowskiguzek.pl, która się sprawdza już od ponad trzech lat. Kilka poważnych kontroli mieliśmy, w tym dwie na pewno z nasłania konkurencji i udało się wybrnąć. Czysta dokumentacja, sprawdzeni niektórzy kontrahenci. Dużo by opisywać, ale jak chcesz uregulować kwestie firmowe to dobry pomysł, nawet w krótkoterminowej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignasia

Zainteresuj się kancelarią Klisz w Poznaniu. Myślę, że mogą Ci przypaść do gustu, Ja sobie bardzo chwalę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roz28
Dnia 2.05.2019 o 15:25, Gość Ignasia napisał:

Zainteresuj się kancelarią Klisz w Poznaniu. Myślę, że mogą Ci przypaść do gustu, Ja sobie bardzo chwalę 😉

tam można zaleźć menecas Monike Teller? czy cos pomylilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena1

Mecenas Teller jest świetnym prawnikiem, najlepiej się umówić i skonsultować swoje potrzeby. Kancelaria Klisz też zbiera same dobre opinie. Zawsze może pomóc wrocławskie biuro, bo przecież odległość tu nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.05.2019 o 11:15, Gość roz28 napisał:

tam można zaleźć menecas Monike Teller? czy cos pomylilam?

Tak, Pani Mecenas Monika Teller to kierownik oddziału kancelarii Klisz i Wspólnicy w Poznaniu. Ogarnia u nas kwestie z prawa pracy. Współpracujemy co prawda od niedawna, ale nieźle rokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welder

...Teller. Niestety na nią trafiłem po DRUGIEJ STRONIE sali sądowej. Dramat. "rozgniotła" nas na miazgę. W myślach sobie powtarzałem, że zawsze to ja mam pecha. Gdybym była moim prawnikiem to poszłoby jak z płatka, a myślałem, że wygraną mam w kieszeni. No cóż. Każda sprawa nabiera innego charakteru w zależności od prawnika jakiego wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Welder Ty to sobie nie powtarzaj, że masz zawsze pecha.. nie słyszałeś nigdy o "sile przyciągania"? haha, sam sobie Teller sprowadziłeś po drugiej stronie 😄 Jak byś sobie mówił, że masz pecha to może byłaby Twoim prawnikiem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli macie taką potrzebę, aby być ciągle w kontakcie z prawnikiem to taką ofertę ma Kancelaria Rafała Sangowskiego. Kancelaria ta specjalizuje się w prawie gospodarczym i jeżeli chodzi o pomoc dla firm to niewątpliwie wysokiej klasy specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia

Jeśli szukacie kogoś sprawdzonego od spółek to ja polecam Kancelaria Ożóg Tomczykowski , według mnie nie ma lepszej kancelarii na rynku jak właśnie ta. Możecie im zaufać w kwestii prawa handlowego, w kwestii vatu czy innych ważnych podatków. Będą mieli wszystko pod kontrolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×