Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość45689

Wypełnianie policzków kw hialuronowym Wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość gość45689

Hej. Czy możecie się podzielić Waszymi doświadczeniami z wypełnianiem policzków kwasem hialuronowym ? Jak długo utrzymywał się obrzęk, jak długo czułyście zgrubienie pod skórą, ile ml kwas Wam podano na każdą ze stron ? Ja jestem 6 dzień po zabiegu i nadal mam obrzęk, policzki mam nienaturalnie pyzate, czuję, że coś tam pod skórą nadal jest, są lekkie zgrubienia. Mam drobne siniaki. Zabieg był wykonany przez lekarza, opinie miał bardzo dobre, kontrolę mam za 4 dni, ale martwię się trochę czy gojenie przebiega prawidłowo, nie mam doświadczenia z wypełniaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wypelniane. Po 1ml na policzek, na poczatku wygladaly strasznie, napuchniete byly jakos 1dzien, potem jakies 10dni czulam jakbym miala implanty jakies pod skora, potem sie rozlozylo wszystko i jest super, nie mam zadnych zgrubien, gulek itd, w dotyku sa troche twardsze, niz naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak miałam i powiem wam, że lepiej teraz wyglądam...to niesamowite że można się trochę zmienić bez skalpela. Ja robiłam takie wypełnienie policzków w http://klinikabochinska.pl/medycyna-estetyczna/. W tej klinice mają super profesjonalną kadrę i bardzo atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×