Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yetrka

Usuwanie blizn po cięciu się, domowa dermabrazja

Polecane posty

Gość Yetrka

Witam, mam na przedramieniu brzydkie blizny po cięciu się, które są stare i mają ok 6 lat. Zdecydowałam się je usunąć, kupiłam aparat do mikrodermabrazji i po kilku zabiegach jest już lepiej. Jednak to nadal jest za mało, bo blizny są głębokie. Chciałabym zrobić dermabrazję czyli ścieranie jeszcze głębszych warstw skóry, ale do tego zabiegu potrzebuję znieczulenia i chirurgicznego papieru ściernego. I tu jest moje pytanie, gdzie mogę najtaniej kupić taki papier i znieczulenie (krem lub r-r do wstrzykiwań)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znieczulenie w kremie lub w zastrzyku tylko na receptę , podejrzewam że papieru też nie dostaniesz bez recepty . Najlepiej idź do jakiejś kosmetyczki , może tam laserem coś ci pomogą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie slyszalam o takiej metodzie brzmi ciekawie! Ja mialam 15 serii laserem frakcyjnym i niestety efekty slabe.. Moze sprobuje tej dermabrazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yetrka
Witam, niestety u mnie jest kiepsko z funduszami, mam dziecko i ono pochłania dużo wydatków. Na początku myślałam o laserze, ale im więcej czytam tym jestem bardziej pewna, że to bubel. Nie mogę otrzymać rzetelnych odpowiedzi w internecie, bo lekarze zawsze reklamują laser, który akurat jest w ich klinice, a jak wiadomo laser jest bardzo drogą imprezą. Ja mam ok 5 długich, ciętych blizn, a każda kosztuje min 300zł, przy czym potrzeba kilku zabiegów i efekt nie jest gwarantowany. Dermabrazja jest fajną alternatywą wg mnie, bo faktycznie ściera blizy aż do korzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jakbyś poszła do jakiegoś chirurga ? Myślę że może taniej by Ci wyszła taka wizyta i może podjał by się dermabrazji u ciebie ? z jakiego jesteś województwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yetrka
Ze śląska z bytomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj , to za daleko ,ja jestem z małopolski i jest tu dobry chirurg zajmujący sie chirurgią estetyczną , nie jest drogi więc może byś u niego uzyskała pomoc . Ale to kawałek drogi więc odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym iść z tym do lekarza, ale jak wspominałam nie mam wystarczająco funduszy, a zabieg dermabrazji też swoje kosztuje. Wiadomo, że nie usunę tych blizn w 100%, ale chciałabym żeby były mniej widoczne, bo już mam dość chodzenia w długim rękawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×