Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edtyyka

Tapety w salonie

Polecane posty

Gość Edtyyka

Myślicie, że tapety w salonie to dobry pomysł? mam na myśli takie mało nachalne, jakieś proste minimalistyczne z ładnym wzornictwem coś takiego jak np. mają tutaj https://udekorujdom.pl/tapety.html?manufacturer=1046 , czy jednak postawić może na farbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dortis
Uważam, że są bardzo ładne, te z tej strony, ciekawe wzornictwo. Do salonu powinny pasować. Ja mam sama tapety w salonie i się cieszę bo ściany trzeba było często odmalowywać, a tapeta kilka lat spokojnie wytrzyma minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynakola
Udekorujdom.pl ma bardzo ładne wzory tapet, tam bym szukała. A myślałaś też może o fototapetach? :) również są ładne i jest wiele świetnych ciekawych wzorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskela252
Fototapety tez są ładne w tym sklepie, sama sobie chyba zamówię jedną bo szukam akurat po internecie ładnych fototapet do salonu. Możliwe, że dla córka w pokoju też kupimy fototapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysianowas
Ja preferuję zwykłe tapety, nie fototapety (takie kupiliśmy dla dzieci do pokoju bo bardzo chciały), u nas w salonie mamy tapety w bardzo eleganckich wzorach, zamawiałam stąd https://udekorujdom.pl/tapety.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkamalika
Też postawiłabym na tapety z Udekorujdom.pl , sprawdzona jakość zawsze najlepsza, nie ma co kombinowac, ja też wolę kupowac ze sprawdzonych i dobrych sklepów. Oprócz tego to oczywiście wzornictwo tapety - a chyba nikt nie ma takich fajnych wzorów jak udekorujdom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas teraz była zmiana i nie ma już tapet tylko farba dekoracyjna. Jakoś tak lepiej mi się wydaje, kupiliśmy taką Royal Silk od Primacol Decorative i świetnie wygląda, elegancko, fajnie się zgrywa z meblami. A dość szybko poszło nałożenie, wyschnięcie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×