Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia04111

Palcówka a ciąża

Polecane posty

Cześć, wiem że były już takie pytania ale denerwuję się bardzo. Otóż ok. 2 tyg temu chłopak robił mi kilka razy palcówkę w łóżku, wczesniej miał wytrysk(ale nie doszło do stosunku-nie we mnie), oraz rano pod prysznicem). Nie wiem czy miał czyste ręce..Czy to możliwe aby na palcu była sperma i że mogę być w ciąży? Dodam że biorę tabletki antykoncepcyjne od 2 miesięcy a teraz mam 4 dzień odstawienia i okres się nie pojawił i nie zapowiada się aby miał się pojawić (brak bulów brzucha, nic). Po poprzednim blistrze tabletek pojawił się juz w trzecim dniu odstawienia. Nie pominęłam żadnej tabletki ale zdarzyło mi się wziąć parę razy kilka godzin poźniej(tak 3-4). Dodam że jestem na bardzo rygorystycznej diecie od kiedy skończyły się święta, no może poza kilkoma dniami gdy jadłam bardzo dużo(zeszły tydzień). Strasznie się stresuję,spać nie mogę przez to tak się boję. Czy to możliwe aby to była ciąża? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam u mnie dopiero w 5 lub 6 dniu odstawienia pojawial sie okres i trwal przez 2 pierwsze dni ponownego brania tabletek nie ma co sie martwic. A raz calkiem mi sie nie pojawil przez upal moze ze stresu ci sie zatrzymal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryzyko zawsze istnieje , zrób po tygodniu test to się wszystko wyjaśni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiałam seks lesbijski z koleżanką. Jestem bezpłodna i obie bierzemy tabletki antykoncepcyjne. Czy jest ryzyko, że któraś z nas mogła zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry troll, tak z 3/10. Btw, początkowo przeczytałam tytuł tematu " Parówka a ciąża".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od PH spożywanych na 36 h wcześniej płynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś w ciazy. Swoja droga to wystarczy myc rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×