Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dentysta w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Była u mnie położna po raz pierwszy przed porodem i pytała o wizytę u dentysty w czasie ciąży. Szczerze mówiąc odkąd spodziewam się dziecka nie byłam u stomatologa bo też nic z zębami się nie działo a w mojej karcie ciąży nawet nie ma takiego miejsca na wpisy dentysty. No i teraz będę musiała się wybrać żeby położna się nie "czepiała". Jak wygląda taka wizyta, czy jeśli będzie wszystko w porządku to dentysta sprawdzi uzębienie, wbije mi tylko pieczątkę że byłam u niego i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne.. Ale dobrze ze jednak zwrocila na to uwage podobno ubytki w ciazy moga miec dzialanie szkodliwe.. A mnie z kolei dentysta nie chcial leczyc bo on musi zrobic przeswietlenie itp i kazal mi przyjść po urodzeniu. Zrobil tylko powierzchowne ubytki a tego powazniejszego nie chcial ruszyc. Podobnie inny do ktorego probowalam sie zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może interesowały ja bardziej zabiegi jakie przeszłas, później pytają o kosmetyczke czy fryzjera. W razie cc. Bo co ma położna do zębów, w sumie dobrze, że się zainteresowała, na ogół one mają to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×