Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

auto do ślubu Bochnia

Polecane posty

Gość gość

witajcie. szukam firmy, która posiada fajną i nie drogą flotę idealną pod ślub. bardzo mi zależy, żeby to była duża limuzyna, przestronna z profesjonalnym szoferem. mój ślub odbędzie się wiosną 2019. czekam na ciekawe oferty. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miała problem z wyborem firmy, co zawozi młodych do ślubu, bo słyszałam od znajomych przypadek, że pewna firma ich wiozła i szofer był wulgarny, nie sympatyczny i śmierdział potem. po prostu masakra. w końcu znalazłam firmę Limo Event, która ma cudne auta, a kierowca co nas wiózł był elegancki, przystojny i pachniał dobrą wodą. Chyba Hugo Boss zielony. cała otoczka transportu przebiegła w miłej atmosferze i z mężem byliśmy bardzo zadowoleni z tak dobrej obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie auto z wypożyczalni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np z limo event. znajomy właśnie tam wyporzyczał auto i był mega zadowolony, a jego żona tym bardziej, bo ona bardzo lubi dobre auta, więc oboje mega byli zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko po co szukać gdzieś daleko, jak nie daleko Bochni masz Limo Event. Tam naprawdę o auta dbają i wybrać fajne auto dla siebie można. Koleżanka miała od nich Cadillaka deville Cabrio. Czad auto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z okolic Krakowa i tez korzystaliśmy z Limo Event. My wybraliśmy audicę. Dla nas to był szałł! Luksus niesamowity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaję niamiar do gościa, co ma fajne auta i wozi do ślubu. Dzwońcie, bo warto. Oto ten numer +48 790 662 123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam amerykańskie auta i właśnie takiego pięknego amerykańskiego cadillaca mieli w Limo Event.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z Bochni jesteś, to masz komfortową sytuacje, bo tu właśnie mamy Limo Event z bogatą flotą aut. Skontaktuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amerykańska taksówka będzie najlepsza:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja np lubię cadillaca i dlatego firma Limo Eventmnie interesuje. Tam takowego mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×