Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

urozmaicenia

Polecane posty

Gość gość

Witamy. jestesmy malzenstwem i szukamy jakis fajnych pomyslow na urozmaicenie zycia seksualnego? co lubicie najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona zakłada strapona i dyma ciebie na pieska zaczniesz warczeć !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze kiedys:-) jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukajcie a znajdziecie.Najpewniej w klubie dla swingersów.Potem rozwód murowany.Urozmaicenie długodystansowe zapewnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tu nie mowi o swingersach, pomysly maja dotyczyc tylko nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz klasyką na tym forum już jest taka zabawa ona tobie siada leciutko na twarz w tym czasie strzelasz jej minetę i przechodzisz do lizania o***tu [czyli rimmingu] a ona w tym czasie strzela ci ciepłego klocka w usta ciąg dalszy to czysta improwizacja !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez klocka. a tak to fajna zabawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z klockiem lepsza masz ten element zaskoczenia i trudność z uwolnieniem się z tej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtt
kiedyś z żoną zrobiliśmy to nocą w parku, byliśmy na wakacjach, wybraliśmy się na nocny spacer po plaży i takie tam i wracając jest taki nazwijmy to par z ławeczkami, chciałem żeby usiadła na ławce i powoli kusiła mnie co nie co odsłaniając ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kochaliscie sie tam? jakie to uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na ławce, skoro pamiętam tzn że zapada w pamięć:) bylismy po piwie, szum morza i takie tam, ale było niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtt
pomimo tego, ze było późno bo to już dobrze po północy było i nikogo nie mijaliśmy, to adrenalina buzuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona wlasnie mowi ze bardzo chce na powietrzu, a adrenalina fakttycznie musi byc. jeszcze jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtt
napisz do mnie na priv piterek212@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Renata
spróbujcie fistingu to super zabawa i seks w miejscach publicznych dostarcza wiele adrenaliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne że rozmawiacie i już wiecie że wkradła się rutyna. Niestety wymyślanie zabaw starczy góra na kilka miesięcy, tak jesteśmy zbudowani że mimo że się kochamy ciągle z tym samym partnerem powoduje mniejsze bodźce sexualne. Najgorsza jest przewidywalność, dokładnie wiecie co się stanie za kilka minut. Po pewnym czasie trzeba wprowadzić osoby trzecie, nie od razu na głęboką wodę, początek spotkanie z inna para bez wymiany partnerów, czy wizyta w swing klubie też bez bzykania się z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pomozesz nam? masz partnerke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarejestrujcie się na zbiornik są tam tysiące par chętnych urozmaicić swoje życie erotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Possać wyssysać i połknąć. Nic, dokładnie NIC temu nie dorówna. Tego to nie chciał bym aby Ona czymkolwiek innym, jakimś urozmaiceniem, zastąpiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla jasności
Jestem normalny (chyba?) i podstawą jest dla mnie te zwyczajne ciupcianie. Skoro jednak temat jest o urozmaiceniach, to napisałem o moim urozmaiceniu. Z tym tylko, że JEDYNYM. "Moja" często stosuje dietę, więc nie mogę Jej przekarmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEdix
U mnie jest podobnie, rutyna małżeńska i pora aby wprowadzić coś nowego. Jeśli masz podobnie ze swoją żoną i myślisz aby zorganizować coś dyskretnego i extującego to daj znać. Małopolska i południowa Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×